Історії

Але, якщо розібратися, то всі люди, з якими ми стикаємося протягом дня переживають певні втрати, емоції, за кимось сумують або про щось турбуються.

Знаєте, якось після смерті матері, я стояла в черзі в магазині, була просто в розпачі та на межі , щоб просто не розридатись серед магазину. Я щось довго думала, що мені обрати, так як не могла сконцентруватися, а люди позаду сварилися , чому так довго.
Тому я і вирішила написати цю історію- нагадування.
Адже того дня, ніхто і не здогадувався, що я відчуваю, що відбувається у мене всередині. Ніхто й гадки не мав про біль у моїй душі. Знаєте, тоді мене дуже виручила б табличка з написом «Мені зараз дуже важко. Будь ласка, будьте дбайливішими».
Але, якщо розібратися, то всі люди, з якими ми стикаємося протягом дня переживають певні втрати, емоції, за кимось сумують або про щось турбуються.
У когось може розвалюватися сім′я, у когось хворіти дитина , хтось може не мати грошей заплатити кредит, а хтось може дізнатися, що кохана людина зраджує.
У кожного свої турботи та переживання, і багато хто, зараз просто висить на емоційній волосині і старається не зірватися в магазині чи на заправці.
Тому, поки немає таких табличок, ми повинні бути лояльнішими та добрішими одне до одного. Бо ніхто не знає, хто стоїть біля нас і що ця людина проживає в цей момент. Джерело
Коментарі Вимкнено до Але, якщо розібратися, то всі люди, з якими ми стикаємося протягом дня переживають певні втрати, емоції, за кимось сумують або про щось турбуються.