Історії

Коли ти бачиш, що якась людина буквально кладе перед тобою поклони, висловлює захоплення та надмірну прихильність — її остерігайся !

Часто, довіряючи людям ми можемо обпікатися і розчаровуватися. Розуміти , що помилились, що даремно довірились. Але, як нам дізнатися, кому можна довіряти, а кому ні? Як навчитися розбиратися в людях?

Допоможе нам в цьому ось ця повчальна притча:

Якось, учень запитав у старого монаха: «Як я можу навчитися розбиратися в людях, як мені зрозуміти кому я можу довіряти, а кому ні, хто мені друг, а хто ворог ?»

– Для початку я скажу, кого ти маєш побоюватися, — відповів монах.

— Найбільше побоюйся тих людей, які найдобріші на вигляд! Коли ти бачиш, що якась людина буквально кладе перед тобою поклони, висловлює захоплення та надмірну прихильність — її остерігайся !

— Як так може бути ? — здивовано запитав учень. — Поясніть мені це !

— Бо ця людина найпершою тебе і зрадить, – зітхнув монах .

— Але ж чому? Кому ж тоді я можу довіряти? – запитав схвильовано учень .

Читайте також:Але, якщо розібратися, то всі люди, з якими ми стикаємося протягом дня переживають певні втрати, емоції, за кимось сумують або про щось турбуються.

— А довіряти варто тим людям, які завжди говорять тобі правду , якою б вона не була . Хто щирий та простий з собою, хто не хоче здатися кращим. Ось ці люди завжди підтримають тебе та прийдуть на допомогу!

А вкінці старий монах додав: «Істинне смирення завжди непомітне, тому його важко знайти, але, коли знайдеш його — воно тебе ніколи не зрадить». Джерело 

Коментарі Вимкнено до Коли ти бачиш, що якась людина буквально кладе перед тобою поклони, висловлює захоплення та надмірну прихильність — її остерігайся !