Історії

А чоловік вже почав виривати двері, мовляв, будеш знати як приводити різних чоловіків в квартиру, поки я працюю.

Сьогодні Сергій вирішив прийти додому трішки швидше ніж зазвичай. На роботі дали премію, ось одразу і настрій хороший з’явився. Проходить він магазинчики і бачить — на розі продають красиві квіти. Ну він одразу й купив один букет. Сам не розумів, що це у нього за настрій сьогодні такий.

Він купував квіти своїй дружині, але тільки на свята. А тут квітень на вулиці, а до їх річниці ще декілька місяців. Вирішив, що можна ще й тортик шоколадний купити, дружині точно буде приємно. Зайшов у кондитерську неподалік від свого будинку.

Зайшов він в під’їзд, простягнув руку до дзвінка, а в квартирі чутно:

— Давай, їж Василю, а я йду за той час в ванну сходжу.

Сергій не міг знайти слів. Що це таке відбувається? Він своїй жінці квіти та тортик приніс, а тут ось таке у нього під носом відбувається? Почав він відкривати акуратно ключем вхідні двері.

Читайте також Надзвичайна притча про мураху

Вбіг він в квартиру і одразу кинувся до ванної кімнати. Відкрив злісно двері, а там дружина собі спокійно руки миє. Квіти і торт полетіли в невідомому напрямку. Потрібно, ще й з Василем поговорити. Дружина не зрозуміла, що відбувається, виштовхала Сергія з ванни і закрилася на засувку. А чоловік вже почав виривати двері, мовляв, будеш знати як приводити різних чоловіків в квартиру, поки я працюю.

Дружина заспокоїлася, як тільки зрозуміла, про що йде мова. Відчинила двері, поглянула на нього з усмішкою і вирішила провести його на кухню, де й сидів той самий Василь.

– Ходімо, зараз тебе познайомлю з Василем, він тобі точно сподобається!

А там в куточку кухні розгублено стояло кошеня та дивилося великими очима на все, що відбувається.

– Тільки поглянь, яке воно маленьке та беззахисне, не виживе на вулиці. Не знала, що тобі ім’я Вася так не подобається, перейменую його на Рижика тоді.

Квіти одразу викинули, від них нічогісінько не залишилося, а торт з’їли. Довго вони ще сиділи та продовжували сміятися з цієї ситуації.

Коментарі Вимкнено до А чоловік вже почав виривати двері, мовляв, будеш знати як приводити різних чоловіків в квартиру, поки я працюю.