Історії

Дівчина настільки сильно не любила собаку свого хлопця, що стала відомою на цілий світ.

 Наскільки правильне рішення прийняв хлопець вирішуйте самі.

Звичайно, не  всім подобаються тварини і не всі їх люблять.Деяким людям життєво необхідні домашні улюбленці, а дехто терпіти не може їх. Ця історія про дівчину, яка настільки сильно не любила собаку свого хлопця, що стала відомоюна весь світ.

Хлопець на ім’я Гетцен вирішив, що потрібно з’їхатися жити зі своєю дівчиною, з якою вони щасливо зустрічались вже 4 роки. Проте, хлопець, навіть уявити не міг, наскільки сильно його дівчина ненавидить його собаку Моллі.

Читайте також:Чим можна обробити меблі, щоб кіт не підходив та не обдирав їх.

Дівчина одразу, як переїхала поставила Гетцену ультиматум і захотіла, щоб він негайно позбувся Моллі.Подумавши трохи , Гетцен пішов та розмістив оголошення в електронну газету.

Ось , що там було написано:

“Безкоштовно віддам в добрі руки.

Моя дівчина не любить мою собаку Моллі.Тому я змушений знайти їй нове житло .

Вона чистокровна, з гарного багатого регіону та була в мене 4 роки.Вона любить грати в ігри. Не дуже розумна.

У неї довга шевелюра, тому для неї потрібен більш ретельний догляд, також це стосується і нігтів.Хоча вона дуже любить, коли за ними доглядають. Не спить, шумить всю ніч  , а спить тоді коли я працюю. Їжу їсть тільки найдорожчу та найсмачнішу.

Після важкого робочого дня вона ніколи не зустріне вас біля дверей.Також ніколи не дарує безкорисливу любов , навіть тоді коли вам важко. Не кусає , але гавкає часто.Також часто втягує в різні неприємні ситуації.

Тому, якщо є такі, хто зацікавився моєю 30-річною, злою, егоїстичною та меркантильною дівчиною, приходьте і забирайте її! Ми з Моллі (собакою)дуже хочемо, щоб вона якнайшвидще поїхала в інший будинок. Дуже терміново!”

А через декілька днів Гетцен оновив оголошення і написав, що дівчина була повернута заводчикам, тобто батькам, а вони з Моллі шукають нову подругу для тривалих стосунків.Джерело

Коментарі Вимкнено до Дівчина настільки сильно не любила собаку свого хлопця, що стала відомою на цілий світ.