Історії

32-річний чоловік закохався в бе здомну і взяв її за дружину. Як склалася їхня доля через 8 років

Світ повний дивних речей, а в житті людей іноді відбувається стільки несподіванок, що іноді навіть важко повірити в те, що відбувається. Сьогоднішня історія розповідає про молодого чоловіка, на ім’я Коля, який мав дружину і двох дітей. На той момент Коля працював в поштовому відомстві і зарекомендував себе зразковим працівником. Чоловік дуже любив свою сім’ю і цінував роботу. Але одного разу йому стало відомо про зраду своєї дружини. З’ясувавши всі відносини, дружина кинула сім’ю і виїхала з коханцем. Важко повірити, що жінка так легко може відмовитися від рідних дітей, але, на жаль, в наш час таке зустрічається досить часто. Колі довелося самому виховувати двох дітей — 4 і 6 років.

Пережитий стрес, турботи, пов’язані з вихованням дітей, негативно позначалися на його здоров’ї. В один з таких днів чоловік втратив свою робочу сумку, в якій знаходилися дуже важливі документи. Коля повинен був відвезти їх в один з офісів.

Читайте також: У день весілля всі гості озброїлися проти нареченої, але ситуацію врятувала свекруха. Настя втратила родичів, але знайшла другу маму

Він ніяк не міг згадати, як це могло статися. Морально чоловік вже був готовий, що його звільнять і затягають по судах. Коля розумів, що швидше за все сумку у нього вкрали і припустив, що злодії, швидше за все, не знайшовши цінних речей і грошей, викинути її в сміттєвий бак. Чоловік обійшов усі звалища, поруч з якими він проходив, і залишив свій номер телефону бездомним, які йому зустрічалися, щоб вони повідомили, якщо щось знайдуть. А через два дні чоловікові зателефонували, а потім і принесли його пропажу. Це була жінка, бездомна, за зовнішнім виглядом якої дуже важко було зрозуміти, скільки їй років. Жінка просто віддала сумку, нічого не вимагаючи натомість, чим сильно здивувала Миколу.

Чоловік віддячив її і швидко попрощався з нею, тому що від неї нестерпно смерділо. Але жінка не пішла. Вона попросила у Колі дозволу переночувати на території його будинку, пояснивши це тим, що через його сумку у неї будуть проблеми, і вона не може повернутися до себе. Коля не зміг їй відмовити. Але цієї ночі піднялася сильна буря, і почався дощ.

Чоловік не міг залишити жінку на вулиці і запросив її в будинок. Правда спочатку він запропонував їй помитися, потім запропонував сухий одяг і показав, де вона може відпочити. Рано вранці Колю розбудив дзвінкий сміх дітей, що доносився з кухні. Виявляється, бездомна, яку він пустив переночувати, не тільки привела в порядок його дітей, а й приготувала їм смачний сніданок. А в самій жінці було важко впізнати вчорашню гостю. Виспавшася, вмита і зачесана, вона виглядала зовсім по-іншому, та й ще знайшла спільну мову з його дітьми. До того ж вона виявилася досить милою і стрункою жінкою, і чоловіча футболка великого розміру зовсім не псувала її образ. Жінку звали Марина. Вона нагодувала і його сніданком, після чого Коля поїхав на роботу, а вона, на його прохання залишилася на пару днів, щоб доглянути за дітьми. Коля зрозумів, що Марина йому сподобалася, і він захотів дізнатися її краще.

З появою Марини їх будинок наповнився домашнім затишком, дітям з нею було комфортно, та й сама вона виявилася дуже делікатною і чесною людиною. Жінка розповіла Миколі свою історію. Свого часу вона вирішила відкрити власну справу разом зі своїми родичами і заклала свій будинок, але останні її підставили. У свої 30 років вона залишилася без житла, підтримки і ділових зв’язків. Коля щиро їй співчував, бо сам зовсім недавно мало не опинився в схожій ситуації. З тих пір пройшло вже 8 років. Через деякий час Коля і Марина одружилися, і у них народилася спільна дитина.

Жінка змогла переконати чоловіка і вони відкрили ресторан. Спочатку Марина сама працювала кухарем, а коли бізнес пішов вгору, вони розширили штат. Сьогодні вони всією родиною багато подорожують і дуже щасливі разом.

Коментарі Вимкнено до 32-річний чоловік закохався в бе здомну і взяв її за дружину. Як склалася їхня доля через 8 років