Поради

Звички з минулого від яких пора давно відмовитися

Прасувати рушники

Зайві турботи по дому відбирають ваш час, який можна приємно провести з коханим чоловіком, дітьми або друзями або ж виділити на хобі або навчання. Але у багатьох господинь досі в голові залишилася установка: все в будинку має бути ідеально чистим і випрасуваним. Такі дамочки навіть по рушниках і постільній білизні проходяться праскою. Навіщо? Незрозуміло. Простирадла та підковдри помнуться після першої ж проведеної в ліжку ночі, а в рушниках виявляться запаяні волокна тканини, що зменшить поглинання.

Проколювати вуха маленьким дочкам

Багато матусь люблять в дитинстві проколювати дочкам вуха. Навіщо? Можливо, через те, що з ними свого часу вчинили так само. Але чи правильно це? Багато фахівців виступають проти такого рішення — як мінімум через ризик занесення інфекції в прокол. До того ж з часом шкіра на мочці деформується через зростання вуха, що теж може привести до негативних наслідків. Чи не простіше дочекатися підліткового віку дочки і запитати, чи хоче та взагалі носити сережки? Вирішувати все самостійно за іншу людину — нечесно і негарно.

Змушувати дітей доїдати все, що в тарілці

Якщо у вашому дитинстві або юності траплявся дефіцит продуктів, це не дає права примушувати власних дітей або онуків вилизувати тарілку до останньої крихти. Така поведінка дорослих стане причиною проблем з харчовою поведінкою у підростаючих малюків і, можливо, навіть із зайвою вагою.

До кінця життя працювати на одному місці

Це раніше було заведено вибирати місце роботи, на якому в перспективі просидиш все життя до пенсії. Але ті часи пройшли, відкрилися нові можливості і горизонти. Навіщо тримати в ходу звичку з минулого і позбавляти себе цікавого досвіду в різних професіях? Не терпіть маленьку зарплату і шкідливих колег, шукайте себе і ризикуйте.

Читайте також Оксанко, ти хрещена мати моїх дітей. Ти знаєш, що це означає? Що ти подбаєш про них, коли мене тут не буде.

Відмовлятися від допомоги

Більшість дорослих людей наполегливо продовжують ігнорувати різні сервіси, які полегшили б їм життя. Той же клінінг, наприклад. Наполегливо горбатячись за ненависним прибиранням, витрачають дорогоцінний час, хоча могли б просто найняти фахівців. Так, нехай це коштує грошей, але зате користі така послуга приносить чимало. Може, пора перестати купуватися на стереотип про те, що тільки нечупари не в змозі самостійно навести порядок вдома?

Соромитися купувати засоби особистої гігієни

Незрозуміло, звідки пішла ця шкідлива звичка, але багато людей, особливо жінки за 45, соромляться при комусь купувати засоби особистої гігієни. Вони червоніють і метушаться, швидше запихаючи покупки в сумку. Але якщо існують туалетний папір, прокладки, тампони, креми для депіляції, навіщо цього соромитися? Навколо вас люди з такими ж природними потребами.

Коментарі Вимкнено до Звички з минулого від яких пора давно відмовитися