Історії

Знаєте, от не бачила я ще жодної щасливої в стосунках жінки, якій хотілося б відстоювати свою незалежність

Знаєте, от не бачила я ще жодної щасливої в стосунках жінки, якій хотілося б відстоювати свою незалежність, носити на рівних з чоловіком тягарі, ділити порівну труднощі бізнесу і т.д. Дикі, вільні жінки? Так, будь ласка. Якщо хочеться, то звичайно можна і свободу, і біганину від своєї природи влаштувати. Тільки бачу по собі та спостерігаю це у інших жінок – чим ближче до своєї природи повертаєшся, тим більше розумієш, що таке жіноча місячна природа.

Внутрішній мир – базовий стан жінки. Мир в серці і високе почуття власної гідності. В такому стані не хочеться сперечатися взагалі. Боротися теж не хочеться. Тому що ти просто розумієш, що означає «Жінка перемагає без бою».

Подарунки, увагу, любов? Заслужити все це? Ні, тобі не треба нічого заслужити. Все приходить саме по собі. Говоримо тут про силу жіночої покори і довіру до життя.

Якщо у тебе всередині є переконання, що «про мене є кому подбати», то життя поспішає проявитися на повну в твоїй реальності. Коли опиняєшся серед чоловіків, які в повноті дарують тобі своє тепло й увагу, коли весь час відчуваєш себе в безпеці і під захистом, коли поруч є людина, яка рада взяти відповідальність і за бізнес, і за сім’ю, і за вирішення всіх проблем навколо, то, знаєте, не хочеться ніякого бунту.

Читайте також Як відрізнити подарунок зі злим наміром.

Щасливі жінки не бунтують. Щасливі люди ні з ким не конкурують. У них і так все добре. Більш того, щасливу жінку навряд чи зможе дратувати позиція, що відрізняється від її власної. Мир і внутрішній спокій – це стан, що не залежить від зовнішніх умов.

А по-справжньому все це трапляється в житті тільки тоді, коли ти сама стаєш Жінкою. У жіночій енергії не треба багато зусиль, все трапляється саме по собі. Тому що на твою м’якість і спокійну впевненість притягуються неймовірно мужні, щедрі й упевнені в собі чоловіки. Так влаштоване життя. Воно базується на віддзеркаленні. Не подобається навколишній світ – дивись на себе. Змінюєш себе – змінюється все навколо. Відходиш в жіночність – чоловіки поруч мужніють. Якщо не мужніють, то є сенс чесніше на себе подивитися.

Жіноча природа – це бути Дружиною. Жіноча природа – це бути Матір’ю. Жіноча природа – це про тепло, будинок, мир, гармонію і красу навколо. І, звичайно ж, про жіночу реалізацію. Але вона ніяк не пов’язана з бунтом проти утиску твоїх прав. Психічна сила жінки настільки велика, що їй не потрібно робити зайвих зусиль. Отримуєш рівно те, що бажаєш. Це про жіночу силу. Якщо не отримуєш, то це теж про жіночу силу.

Коментарі Вимкнено до Знаєте, от не бачила я ще жодної щасливої в стосунках жінки, якій хотілося б відстоювати свою незалежність