Історії

Він сказав, що я не маю права вимагати від нього негайно піти від коханки.

Після закінчення інституту я відразу влаштувалась на непогану роботу в офіс великої компанії. З перших днів роботи, до мене почав залицятись мій начальник Михайло. Спочатку я уникала спілкування з ним, адже він старший за мене на 20 років, але потім, щось мене в ньому зацікавило. На той час йому було 45 років, але виглядав він молодше. Високий, стрункий, гарно вихований, постійно відвідував спортзал.

З часом ми почали зустрічатись, і дуже швидко наші стосунки переросли в кохання. Вже через пів року ми одружилися. Зараз у нас вже двоє дітей. Старший син цього року вступив до інституту, а молодший закінчує школу. Все у нас в житті начебто не погано, живемо мирно, чоловік працює, я по господарству: будинком і дітьми займаюся. Але нещодавно я дізналася, що у мого чоловіка з’явилася коханка, і зізнаюся, ця новина мене вразила настільки, що я не можу знайти собі місця.

Читайте також Історія про мудру свекруху

Не скажу, що раніше він святим був, але цього я від нього не чекала. Після стількох років життя, ми стали рідними людьми і я навіть подумати не могла, що все складеться саме так. Коли намагалася поговорити з чоловіком на чистоту, він все заперечував і говорив, що я шукаю проблему на рівному місці. Але я знала, що це правда. Спробувала подивитися його телефон, так отримала скандал. Незважаючи на це, я не заспокоїлася і запросила роздруківку дзвінків з його номера. У цій роздруківці був один невідомий номер.

Я зателефонувала за цим номером, але не стала розкривати хто я. Мені відповів жіночий голос, і, як з’ясувалося, його коханка моя ровесниця. Вона заміжня вже втретє і у неї є син. Вона зовсім не переймається з приводу того, що про її роман дізнається чоловік, це його проблеми.

Було дуже прикро, але я знайшла в собі сили для розмови з чоловіком. Він обурився і сказав, що я могла дати йому час і він би сам припинив ці відносини. Він сказав, що я не маю права вимагати від нього негайно піти від коханки. Я сиділа і плакала, він знову зраджує мене тоді, коли мені найбільше потрібна його любов і підтримка.

У нас квартира взята в кредит, вона оформлена на мене, на даний час я не працюю, вся надія на утримання сім’ї тільки на чоловіка. Він немов відчуваючи це, ще більше починає нахабніти і навіть не збирається припиняти свій роман. Скандалить і говорить, що якщо захоче, то заведе ще одну коханку. Дітей також слухати не хоче, каже почнете заробляти, а тоді будете когось вчити як жити.

Дуже прикро за себе і за дітей, він просто обурює мене своєю поведінкою. Незважаючи на образу, мені здається, що я його кохаю. Як повернути його в сім’ю? Як зробити так, щоб він пішов від тієї жінки і згадав, що у нього є дружина і діти?

Коментарі Вимкнено до Він сказав, що я не маю права вимагати від нього негайно піти від коханки.