Астрологія

Знаки зодіаку яким важко дається сімейне життя

Водолій

Попри те, що Водолій вважається одним із найромантичніших знаків Зодіаку, він ще й є незмінним гостем на галасливих вечірках. Він просто любить перебувати в центрі уваги і органічно почувається у великих компаніях. Самотність — це не для нього, а тому він завжди прагне перебувати у стосунках.

Цей представник повітряної стихії не буде надто нав’язливий: з’являтися раз на тиждень чи два — для нього вважається абсолютною нормою. Досить часто трапляється таке, що своїх партнерів вони починають міняти як рукавички, аби не затримуватись з одним на довгий час, щоб той не будував планів на щасливе сімейне життя.

Читайте також Дорослі усвідомили, що не можуть фінансово тягнути двох дітей. Молодшого залишили собі, а старшого відправили до притулку.

Стрілець

Мало хто знає, що Стрільці насправді справжнісінькі одинаки. Попри вогненну вдачу, вони люблять перебувати наодинці зі своїми думками, обмірковувати минуле і сьогодення, а також займатися саморозвитком. Якщо в їхній простір хтось вторгнеться, то нещасний зможе повною мірою дізнатися, що з себе представляє розлючений Стрілець.

Якось відкрити свою душу та серце, вони, звичайно, зможуть, але далеко не за першим покликом. Перш ніж вступати у стосунки або тим більше укладати шлюб, вони добре проаналізують, наскільки їхньому супутникові можна довіряти.

Той, хто зважиться пов’язати свою долю із цим представником зодіакального кола, не повинен вимагати від нього постійної уваги та повної залученості. Стрілець завжди буде поруч, але на відстані, тому що особисті межі для нього мають першорядне значення.

Близнята

Непостійності їхнього характеру може позаздрити будь-хто. Близнята зовсім не горять бажанням втратити свою свободу і обтяжити себе відповідальністю за будь-кого, крім самих себе. Свого партнера вони, само собою, цінуватимуть, поважатимуть і любитимуть, але виконувати будь-які зобов’язання для них буде схоже на справжню катастрофу!

Згодом навіть найпрекрасніші стосунки їм набридають, а тому вони починають шукати різноманітності на стороні. Їм подобається відчувати «адреналін» в особистому житті та «кататися на емоційних гойдалках».

Близнята вважають за краще, щоб бігали за ними, а вони просто раз-по-раз ітимуть убік, а потім повертатимуться, але тільки коли цього захочеться їм самими — і ніяк інакше.

Коментарі Вимкнено до Знаки зодіаку яким важко дається сімейне життя