Стосунки

Запитаєш, так як же змусити його одружитися з тобою? Все просто

Запитаєш, так як же змусити його одружитися з тобою? Все просто. Ми одружуємося на тих жінках, які роблять нас кращими.

Це починається тоді, коли ми помічаємо, що наша машина стала чистішою, що в будинку стало прибрано. А потім все переходить на більш глибокий рівень: нас охоплює дуже гідне почуття і ми хочемо піклуватися про свою жінку. Ми хочемо знати, де вона, чи не поламалася у неї машина, чи не закінчилися вдома її улюблені цукерки.

Стають важливими дрібниці, про які ми навіть ніколи не думали. Ми переживаємо, як вона себе почуває, а не тільки як виглядає.

Читайте також Ми цінуємо тільки те, що втрачаємо

Як жінка, ти можеш думати: «Звучить круто. Але як домогтися цього?» Але правда в тому, що ти нічого не можеш зробити, щоб це відбулося. Але ти можеш дозволити цьому статися. Це енергетика.

Перша і найважливіша заповідь полягає в тому, що чоловік любить жінку, яка любить його, але не більше, ніж вона любить себе. Дехто називає це впевненістю, але це набагато глибше. Впевненість – це що ти можеш зробити, а любов до себе – це ким ти є.

Друга заповідь, яка заснована на першій – це дозволити любові трапитися. Ти повинна відчувати себе гідною, щоб тебе любили не за те, що ти робиш, а за те, яка ти є.

Дозволити любити – значить, коли чоловік намагається тобі допомогти, проявляючи тим самим свою турботу, приймай це.

Чоловік одружується на жінці, якщо впевнений, що вона зробить його життя кращим.

Коментарі Вимкнено до Запитаєш, так як же змусити його одружитися з тобою? Все просто