Стосунки

Заповнену анкету на сайті знайомств можна порівняти з резюме. Якщо все зробити правильно – шанси на успіх будуть значно вищими

Про додатки для знайомств та казусні або щасливі історії розповідають навіть на психотерапії.

Усе, що відводить від цього принципу, шкодить вашому образу, послаблює упевненість у собі і віддаляє потенційних партнерів. Люди не хочуть бачити ідеалізовану картинку. Вони прагнуть тривалих стосунків і найпривабливіше для них — жива людина.

Користувачі додатків для знайомств допускають безліч помилок. Мова, зокрема, йде про фото профілю або заповненні розділу «біографія».

Ідеальні фотографії не дуже важливі
Багато хто витрачає чимало часу на те, щоб зробити найкрасивіші фотографії, які потім потраплять у додаток і збільшать шанси на приємне знайомство. Але правда у тому, що 65% людей хотіли б бачити у профайлі більше інформації, а не фотографій. Є спокуса написати один рядок і сподіватися, що він буде витончено бити точно у ціль. Але дослідження показує, що шанси зростають, якщо більше розповісти про себе: давати докладні відповіді і відповідати на додаткові питання.

Люди хочуть знати про вади
Не все у профілі чи на першому побаченні має працювати на те, щоб показати вас у найкращому світлі. Як і у будь-яких здорових стосунках, знайомство — це не тільки демонстрація найвигідніших сторін. Дослідження показало: 84% людей хотіли б, щоб візаві розповідали про себе правду, а не намагалися створити ідеалізований образ. Тому намагайтеся боротися з прагненням поводитися краще на побаченні. Зрештою, саме вади роблять нас людьми і надають привабливості.

Люди відчувають впевненість, коли залишаються собою, а не намагаються справити враження
З урахуванням вищесказаного сумно, що 27% самотніх людей приховують якісь хобі чи інтереси, тому що побоюються, що потенційний партнер вважатиме їх «непривабливими». Дослідники з’ясували, що люди почуваються упевненіше, коли роблять щось, на чому знаються, і говорять про те, що люблять. Приховувати це — відводити себе із зони комфорту. Говоріть про те, що важливо, і робіть це.

Читайте також Чоловік сварив дружину і сина

Неправдива біографія.

Більшість додатків для знайомств призначені для того, щоб реєструвати вас якомога швидше, тому люди в кінцевому підсумку пишуть короткі, нудні або шаблонні біографії. Часто це буває не правда те, що пишуть там. Хочуть більше сподобатись іншим, тому і придумують те, що не відповідає людині.

 

Коментарі Вимкнено до Заповнену анкету на сайті знайомств можна порівняти з резюме. Якщо все зробити правильно – шанси на успіх будуть значно вищими