Історії

З того часу він і почав зникати з життя своєї матері.

Моя тітка та її син не спілкуються вже досить давно. Навіть не можу назвати приблизну дату. Якось ми гуляли з тіткою в парку біля озера, і зустріла Олега з дочкою і дружиною. Той навіть не привітався. Чмихнув носом та удав що не впізнав. Дивно бачити такі відносини між матір’ю та сином. А почалось все з невеликого прохання тітки.

Ростила Олега Марина сама. Чоловік втік відразу, як дізнався про дитину. Все її життя крутилось тільки навколо сина. Вона відмовляла собі у всьому, могла носити один і той же одяг, по декілька років. Працювала у дві зміни, щоб дозволити сину поїздку в дитячий табір влітку і гарний одяг. Життя хлопця ні чим не відрізнялось від життя його однолітків. Жінка вкладала душу в його виховання, ростила добрим і щирим хлопцем.

Олег виріс, закінчив університет, тітка по своїм знайомствах влаштувала його на гарну роботу з високою зарплатнею та перспективами. Хлопець створив свою сім’ю, купив квартиру та переїхав. З того часу він і почав зникати з життя тітки Марини. Вирішальним став момент, коли вона нездужала і попросила фінансової допомоги, бо на пенсію важко купити все. Син, не довго думаючи відмовив, та сказав, що їй від нього нічого не потрібно крім грошей. “Ну звісно, я ж гарно заробляю і можу дозволити забезпечувати всіх бідних родичів.” Чи це дружина так вплинула на нього, чи можливо вона сама не помітила, де зробила помилку у вихованні.

Вилікуватись тоді допомогли їй ми. Через деякий час, тітка повернула всі кошти за лікування, хоч ні хто і не просив. Я завжди гадав, що рідні мають допомагати в біді. А як інакше?

Читайте також Причини для щастя банальні, ми іх не помічаємо

Олег інколи заходить до нас в гості, розповідає яке у нього прекрасне життя, куди він возив свою родину у відпустці. Хвалько ще той. За всі роки, відколи він не спілкується з мамою, жодного разу не запитав як в неї справи. Завжди я, або мої батьки підіймали цю тему, намагалися донести йому що так не правильно. Марина найрідніша людина, яку він просто покинув, коли вона стала більше непотрібною. Чоловіку було все одно. У нього своя думка з цього приводу, змінити її неможливо.

Тітка Марина розповідала, що сумує за сином і зла не тримає. Бувало, подзвонить синові, а той тільки почує її голос кидав слухавку. Від нас дізнається всі останні новини його життя. Інколи передає подарунки онучці з маленькими записочками. Не знаю що там написано, але скільки болю в очах Марини. » Я не заслуговую на таке відношення. Я все йому віддала, що мала… Чому так вийшло, чому?» крізь сльози говорила тітка. А я не знав що відповісти.Ніколи не зрозумію Олега. Так вчинити могла тільки скупої душі людина.

Коментарі Вимкнено до З того часу він і почав зникати з життя своєї матері.