Історії

Єдиний, кого потрібно перемагати кожен день – це ти сам.

Завданням двох лісорубів – канадського та норвезького для зручності – було порубати якомога більше дерев у лісовій місцевості. Їм дали час з восьмої ранку до четвертої ранку.
О восьмій ранку роздався свисток і лісоруби зайняли позиції. Рубали дерево за деревом, поки канадці не почули, що норвежець зупинився. Розуміючи, що це його шанс, канадці подвоїли свої зусилля. О дев ‘ ятій годині канадець почув, що норвежець повернувся на роботу.

Читайте також: Інна накривала стіл, коли у двері подзвонили. Вона відчинила, а там високий, симпатичний чоловік. Інна не давши йому промовити слово, потягла його до хати.

І знову спрацювали майже синхронно, як раптом без десяти канадців почули, що норвежець знову зупинився. Знову канадка почала працювати, бажаючи скористатися слабкістю конкурента. Ось так тривало цілий день. Щогодини норвежець зупинявся на десять хвилин, а канадці продовжували працювати без перерви.
Коли видали сигнал про закінчення конкурсу, рівно четверта година ранку, канадці були дуже впевнені, що приз у них в кишені. Ви уявляєте, як він здивувався, дізнавшись, що він програв!

– Як це вийшло? – запитав він норвежця. – Щогодини я чув, що ти перестаєш працювати на десять хвилин. Якого дідька тобі вдалося рубати більше деревини, ніж мені?! Неможливе.
′′ Насправді, все дуже просто, – прямо відповів норвежець. – Щогодини я зупинявся на десять хвилин, щоб заточити сокиру.

Висновок: кожного разу, коли перед вами стоїть складне завдання, ви повинні періодично зупинятися і думати про важливі питання, загострюючи свою ′′ сокиру “. Це проблема тих менеджерів, які брудні з головою в оперативній діяльності. Єдиний, кого потрібно перемагати кожен день – це ти сам.

Коментарі Вимкнено до Єдиний, кого потрібно перемагати кожен день – це ти сам.