Поради

Який аромат жіночих парфумів подобається чоловікам

Дослідження було проведено у вигляді опитування. Для цього вони залучили близько чотирьох тисяч чоловіків і поцікавилися їх уподобаннями щодо жіночої парфумерії.

Респонденти вибирали кілька варіантів. На основі зібраних даних склали рейтинг найприємніших ароматів. У топ-3 увійшли:

квіткові духи;
солодкі;
фруктові.
У п’ятірку увійшли аромати з нотками цитрусових і ванілі. Такі духи діють на представників сильної статі, як афродизіак.

Які жіночі парфуми не сподобаються чоловікам

Деякі запахи не приваблюють, а навпаки, відштовхують представників сильної статі. Наприклад, занадто нудотні. Аромат повинен ледь вловлюватися і залишати ненав’язливий шлейф.

Читайте також Любіть і цінуйте своїх улюблених дружин і чоловіків – вони найголовніше у вашому житті!

Багатьом чоловікам не подобаються важкі деревні запахи. Вони ніяк не в’яжуться з образом ніжної і чуйної жінки. Але водночас такий аромат говорить про впевненість і цілеспрямованість. Тандем характеру і духів оцінять заможні дорослі чоловіки.

Аромати унісекс також входять в антирейтинг. Чоловікам найбільше подобаються духи, які асоціюються з ніжністю і романтичністю. Тому агресивні нотки навряд чи викличуть захоплення.

Є в парфумерії аромати, які в народі називають «бабусиними». Вони відрізняються задушливою “аурою”. У таких парфумах чітко чути нотки пудри або навіть пилу.

Запахи прянощів і спецій можуть викликати апетит, але ніяк не розпалити пристрасть. Тому не варто використовувати парфумерію з такими нотками, вирушаючи на побачення.

Коментарі Вимкнено до Який аромат жіночих парфумів подобається чоловікам