Стосунки

Якщо вас мучить запитання: «А чи любить він мене взагалі?» — погляньте на його поведінку щодо вас.

Якщо вас мучить запитання: «А чи любить він мене взагалі?» — погляньте на його поведінку щодо вас. Чи допомагає він вам з хатніми обов’язками, чи дозволяє вам носити важкі сумки з магазину чи ні, чи перевіряє, щоб ви були нагодовані й тепло одягнені, щоб були здоровими й не перепрацьовували на роботі, щоб самі не йшли пізно ввечері додому, бо він не хоче, щоб вам щось загрожувало? Він заступається за вас, коли вас хтось ображає чи просто залишається осторонь?

Чи може ваш чоловік спокійно дивитись, як ви плачете, чи спішить вас заспокоїти? Він втішить вас, бо ваші сльози його теж болять. Чи береже вас від всього поганого, від душевних мук? Чи важить для нього те, як ви почуваєтесь?

Якщо відповідь «так» і якщо ви для нього — маленька кохана дівчинка, яку він зустрічає з роботи, підвозить на авто і якою опікується, будьте певні: він вас справді кохає і леліє, як зіницю ока. Якщо ж ставлення протилежне — варто замислитися…

Тільки запам’ятайте, що дбайливе ставлення чоловіка мусить проявлятися не просто на словах, але спочатку у вчинках. Так він вкладає у вас себе — емоційно, фізично, матеріально. Він таким чином робить зусилля, віддає себе, щоб вас зробити щасливою. А щаслива ви — щасливий і він. Все дуже просто.

Читайте також Маленька самопожертва, навіть крихітна; невеликий подвиг. Але це любов.

Якщо ж тільки ви самі постійно думаєте про те, як зробити життя вашого чоловіка ще більш комфортним і щасливим, а він натомість про ваш добробут навіть не замислюється, — важко сказати, чи любить він вас.

Звичайно, не менш важливо, щоб чоловік знаходив для вас час і приділяв вам увагу. Щоб, наприклад, хотів вас якось розвеселити, коли у вас поганий настрій. Щоб намагався бути найкращим для вас. Ось я, наприклад, особисто знаю випадки, коли чоловіки так закохувалися, що починали робити те, чого ніколи до цього не робили й що для них не притаманне.

Вони починали писати вірші або співали пісні під вікнами, влаштовували романтичні вечері у незвичайних місцях. Дарували оберемками улюблені квіти тій жінці, яка полонила їх серце і думки. Тобто, любов змінювала цих чоловіків на краще і найголовніше — вони самі хотіли змінюватися і робити щось приємне для коханої жінки, адже їм це також було приємно.

Як підсумок: ознакою справжніх почуттів чоловіка до вас є його дбайливе і гарне ставлення. І це справді так, хто б там що не казав. Повірте мені на слово! І запам’ятайте це! Всім бажаю всього найкращого!

Коментарі Вимкнено до Якщо вас мучить запитання: «А чи любить він мене взагалі?» — погляньте на його поведінку щодо вас.