Поради

Якщо хтось колись заподіяв вам біль, то рано чи пізно закон бумеранга спрацює, і він повернеться до нього назад.

Не вірте в те, що світ проти вас! Рано чи пізно всі отримають по заслугах.

Найважче в такі моменти – це залишатися спокійним і врівноваженим, мислити і діяти раціонально.
Якщо ж вся справа в іншій людині, якщо ви страждаєте через когось, то перше, що хочеться – помститися за скоєне. Але, трохи заспокоївшись і подумавши, ми приймаємо рішення чекати, поки життя саме не поставить його/її на місце. А, коли це не відбувається, нам здається, що життя несправедливе, і все в цьому житті працює проти нас. Однак це зовсім не так.

Одного разу в найнесподіваніший момент найнесподіванішим способом все повернеться цій людині. Вона навіть не встигне все зрозуміти. Все це закон енергії! Ви отримуєте від світу те, що самі в нього вкладаєте. Назвіть це явище, як хочете – карма, доля, помста, все що хочете… Але тільки ідея одна: ви рано чи пізно отримаєте те, що колись віддали. Людина, яка зробила погано іншій людині, одного разу сама отримає таке ставлення до себе. Цього не уникнути. Закон бумеранга завжди в силі!

Читайте також Вважається, що сміх і веселощі в нічний час можуть порушити емоційний спокій і викликати негативні сни.

І знаєте, в чому ваша різниця? Та справа в тому, що люди, які люблять завдавати болю іншим, не вміють вчитися на власних помилках. І одного разу, коли з ними статися таке, вони не знатимуть, що робити в такій ситуації. А ви вже маєте такий досвід, будете знати. Скажу більше, найчастіше таке не трапляється двічі. Людина, яка колись була змушена збирати себе по шматочках, ніколи більше не піде на таке, двічі не увійде в ту саму річку.

Коментарі Вимкнено до Якщо хтось колись заподіяв вам біль, то рано чи пізно закон бумеранга спрацює, і він повернеться до нього назад.