Поради

Які собачки живуть найдовше

Коли люди обирають собі вірного друга-пухнастика, то вони звісно замислюються над тим, скільки часу тваринка зможе з ними прожити.

Взагалі, середня тривалість життя собаки становить 10-13 років. Але, дана цифра може суттєво відрізнятися в залежності від породи собачки.

Тому, давайте розглянемо ті породи собак, які живуть найдовше:

  • Чихуахуа

Найменша порода собак — чихуахуа. І такі хвостики , якщо за ними належно доглядати можуть прожити до 20 років. А середня тривалість життя такої собачки становить 15 років.

Вони мають гарну імунну систему та міцне здоров’я. А через те, що вони маленькі, навантаження на опорно-руховий апарат і серцево-судинну систему чиниться менше. Але, у міні та мікро чихуахуа тривалість життя  на 5-6 років коротше. Це спричинене генетичними захворюваннями.

Також, варто знати, що організм чихуахуа починає старіти у віці 4 років. Вони стають менш активні , а тверду їжу їм потрібно розминати.

Також, таким собакам необхідно робити щеплення, промивати очі та чистити їм вуха.

  • Бордер-Колі

Середня тривалість життя таких собачок становить від 13 до 17 років. Хоча, деякі живуть і 20 років. Це вівчарська порода середнього розміру. Це неймовірно розумні собаки, яким  потрібні як фізичні, так і інтелектуальні навантаження.

Бордер-коллі не тільки надзвичайно високоінтелектуальні собаки, а ще й неймовірно чутливі. Так, погана емоційна атмосфера у домі може вплинути на її настрій .  Собака може стати млявою та перестати їсти.

Читайте також:Скільки чашок чорного чаю можна випити за день, без шкоди для здоров′я

  • Джек-рассел-тер’єри

Середня тривалість життя таких собак становить від 13 до 16 років. Ця порода дуже енергійна та активна аж до самої старості.

Джек-рассели не переносять дуже високих або дуже низьких температур. Тому, літом у таких собак можуть виникати серцеві напади.

Цій породі необхідні тривалі щоденні прогулянки з фізичними вправами та іграми . Джек-рассел-тер’єри вважаються однією з найздоровіших порід собак, але через свою надмірну активність можуть потрапляти до нещасних випадків. Тому, необхідно серйозно дресирувати їх від маленьких.

  • Карликовий пудель

Ця малесенька собачка , якщо забезпечити їй хороший догляд та харчування, стане для вас  справжнім довгожителем . Середня тривалість життя пуделя становить 15-18 років.

Це неймовірно цікаві та життєлюбні собачки. Джерело

Коментарі Вимкнено до Які собачки живуть найдовше