Поради

Які ритуали по догляду за обличчям у нас повинні бути в опалювальний сезон, щоб до весни не постаріти

Як тільки починається опалювальний сезон, для нашої шкіри це великий ” стрес” .  І якщо у нас відсутній гарний догляд за шкірою обличчя, тоді можна одразу зустрічати сухість, лущення, висипання та акне.

Тому, нам потрібно зробити все, щоб забезпечити нашій шкірі дбайливий догляд в цей період. В іншому випадку ми будемо витрачати час та кошти на походи до дерматологів та ліки, щоб усунути наслідки.

Перше, що нам потрібно зробити – це дотримуватись питного режиму.

Так, це звучить дуже просто і банально, але без денної норми води в організмі ми не зможемо зберегти красу шкіри обличчя.

Також можна вживати якісні соки, морси та чай. Але, вони не повинні містити багато цукру.

Друге правило – це вітамін C

Вітамін C в організмі перешкоджає сухості та в’ялості шкіри. Тому, в холодну пору року особливо важливо вживати продукти, які містять його.

Найбільше вітаміну С в таких продуктах: апельсини, мандарини, смородина, шипшина, обліпиха, помідори, яблука, солодкий перець та ананаси.

Третє важливе правило – це хороші засоби для догляду за шкірою обличчя 

Наша шкіра обличчя завжди повинна бути зволоженою, але зволожувальні засоби можуть або витягати вологу з повітря, або утворювати на шкірі плівку,тим самим не дозволяючи волозі випаровуватися.

Читайте також:Помилка, яка провокує появу прищів. Ми всі допускаємо її, коли приймаємо душ

Тому, коли розпочинається опалювальний сезон, нам потрібно обирати засоби, які утворюватимуть плівку на обличчі і насичуватимуть шкіру потрібною волою. Це можуть бути засоби з еластином, гіалуроновою кислотою і колагеном.

І четверте правило – теплий душ замість гарячої ванни

Коли на вулиці холодно, тоді особливо хочеться полежати у ванні з гарячою водою. Але, слід пам′ятати, що гаряча вода дуже сушить шкіру. Тому, щоб запобігти сухості та зневодненню шкіри, краще надати перевагу теплому душу.

Дотримуйтесь всіх цих правил і ваша шкіра обличчя буде молодою, красивою та пружною.Джерело

Коментарі Вимкнено до Які ритуали по догляду за обличчям у нас повинні бути в опалювальний сезон, щоб до весни не постаріти