Стосунки

Як заінтригувати чоловіка

Залишайте простір для фантазії
Уявімо, чоловік поцікавився вашими планами на вихідні. Відповісти прямо, що ви проведете вечір разом з кішкою, піцою та ноутбуком – нецікаво, чи вбиває всю романтику. Значно цікавіше залишити якусь недомовленість, подразнити його уяву: «Про такі речі скромні дівчатка не розповідають», «Краще тобі не знати», «Цікавій Варварі…» тощо. Як ви вже здогадалися, фантазія чоловіка відразу намалює якийсь сеkсуальний образ, і розмова перейде зовсім в інше русло. Чоловік швидко заведеться та не зможе про вас не думати.

Видавайте про себе мінімум інформації
Навіщо чоловікові знати про вас все й одразу? Що ви любите, про що мрієте, які стосунки пов’язували вас з колишніми залицяльниками – все це не його справа. Як тільки він отримає максимум інформації, він відразу втратить інтерес, почне порівнювати вас з іншими, шукати каверзу або вигоду для себе. Це нудно та банально, так роблять усі.

Щоб внести родзинку у спілкування, намагайтеся розповідати про себе щонайменше, тактовно ухиляючись від прямих питань. “Не скажу, сам вгадай”, “Рано тобі таке знати, давай краще поговоримо про музику …”, “Ну ні, нехай буде сюрпризом, не хочу, щоб ти втік!”. Така хитрість допоможе розпалити його цікавість і залишити у болісному незнанні.

Провокуйте, станьте непередбачуваною
Хто сказав, що чоловіки погано реагують на постійну зміну жіночого настрою, показні ревнощі чи страхи? Подібна гра добре тримає в тонусі, важко вгадати, якою він застане її завтра — ніжною, злісною, пристрасною чи грайливою? Так, це зводитиме чоловіка з розуму, можливо, провокуватиме на агресію.

Зате він точно не сумуватиме, а це цінна якість для дівчини. Чоловікам подобаються жінки, які провокують, поводяться нелогічно, а потім жалібно просяться на ручки. Це змушує їх взяти ситуацію під контроль, мобілізуватися, згадати, що їхня головна роль – бути завойовниками. Тільки поводьтеся в межах розумного, намагайтеся давати більше позитивних емоцій, ніж негативних.

Закиньте вудку і передумайте
Як змусити хлопця трохи похвилюватися? Можете зателефонувати та призначити йому побачення, а потім відразу ж передзвонити та передумати, посилаючись на «непередбачувані обставини», про які йому краще не знати. Ще варіант – ненароком пригадати в телефонній розмові якусь подію і відразу згорнути розповідь, ніби піклуючись про його душевний спокій. Швидше за все, така гра змусить партнера понервувати, поставити різні питання і приїхати раніше. Мало хто там ще мітить на його територію?

Приховуйте особисте життя від сторонніх вух
Не варто говорити на всю округу про те, як ви провели відпустку, яку сукню купили, або чому так ненавидите начальника – зайві подробиці роблять вас такою, як усі. Будьте таємничою, тримайте думки та емоції при собі, не вводьте сторонніх людей у ​​курс свого особистого життя. Запитають, як пройшло побачення? Усміхайтеся і видавайте односкладову відповідь, мовляв, «добре» чи «все, як мені хотілося».

Чим менше навколишні знають, тим більше інтересу ви викликаєте. Люди самі почнуть додумувати це «добре», вийде навіть краще, ніж вам хотілося. Аура загадковості приверне до вас підвищений інтерес, зробить «закритою книгою», яку кожному захочеться прочитати.

Присвячуйте у свої справи лише ближнє коло людей. І, звичайно, пам’ятайте: зайва таємничість може зашкодити довірі, тому вчіться вміло балансувати між щирістю та загадкою. Успіхів!

Коментарі Вимкнено до Як заінтригувати чоловіка