Історії,  Стосунки

Як я розірвала токсичні стосунки з росіянином і почала займатись психологією!

Наша історія почалась,коли мені було 25 років і я потрапила до аб’юзивного шлюбу.

Мій чоловік був із Росії,і наші стосунки завжди були на відстані,навіть після весілля ,мені було важко налаштуватись на переїзд в Росію і я завжди все відтягувала.

Це були дуже важкі стосунки,де був тотальний контроль та безліч “не можна” з його сторони.Я постійно повинна була звітувати ,з ким я і де я .

За два роки наших стосунків ,я просто забула про всі свої бажання та мрії,чого я хотіла досягти і до чого йшла.

Він дуже багато від мене  вимагав. Мої тіло й психіка стали втомлюватися, і в один момент мені здавалось,що я ніби сходжу з розуму. Це було емоційне та психологічне насильство.

 

Мені завжди було соромно з кимось ділитись своїми проблемами і розповідати про свої стосунки.Я боялась,що у всьому звинувачуватимуть мене .

Але зараз я розумію,що такий стан часто є у людей,які перебувають у аб’юзивних відносинах.

Я наважилась на розлучення

Коли я точно зрозуміла, що далі це тривати не може і я готова до розлучення ,я поїхала до нього ,щоб все обговорити. І саме тоді я побачила не тільки моральний тиск,а й фізичну силу. Він повністю зіпсував мої документи,щоб я не змогла поїхати від нього і я почала ще більше його боятись.

Читайте також:Яка ж осінь без домашньої випічки!Дуже смачний рецепт фруктової галети 

На щастя, мені все-таки вдалось повернутися до Києва, але через декілька місяців мені все ж таки  довелося поїхати до Росії,щоб офіційно розлучитись. І я зробила дуже велику помилку,що сказала йому ,коли саме я приїду.

На жаль, аб’юзери не схильні просто так відпускати від себе свою жертву, тож він підготував план помсти для мене.

У нашу останню зустріч він сильно мене побив.Це були побої середньої та легкої тяжкості. Я звернулась в поліцію,але його до відповідальності не притягнули . 

 

Після цієї зустрічі  я, нарешті, зрозуміла, в якому жаху я жила.А колишній чоловік для того ,щоб виправдати своє насильство завжди вважав мене поганою дружиною,  звинувачував у надуманих зрадах і за це «карав». Йому просто потрібен був привід,щоб випустити свою агресію.

Коли я почала свідомо виходити з цих відносин, я почала вести щоденник і мені це дуже допомогло. Так я могла звірятися з реальністю: що дійсно було з його боку, які вчинки повторювалися у моєму житті і було моєю проблемою.Я все це фіксувала і пропрацьовувала.

Дякувати Богу,що я змогла вибратися з цього стану, хоч було дуже складно. Я дуже глибоко вивчала цю тему і  знаю,що нажаль ,не кожна жінка може пройти це з різних причин.Але хотіла розповісти вам свою історію – щоб довести,що це можливо.

 

Як я реалізувалась в психології!

Мій важкий досвід спонукав мене піти в особисту терапію і глибоко у всьому розібратися. Весь цей шлях я проходила разом із психотерапевтом.

Але після всього пережитого я захотіла реалізовуватися як психолог. Я зрозуміла ,що я можу і я готова допомагати іншим. Я на своїй практиці можу довести,що хороші зміни в житті можливі,якщо жінка цього реально захоче.

Так,я втратила себе в шлюбі, але я дуже щаслива, що змогла себе повернути і реалізуватись в улюбленій справі. Джерело

Фото з особистого архіву Ксенії

Коментарі Вимкнено до Як я розірвала токсичні стосунки з росіянином і почала займатись психологією!