Як після розлучення зберегти нормальні відносини з партнером, а не залишитись ворогами
Оскільки, довіра у відносинах — це також і про розуміння та вирішення наявних проблем, а не тільки про відсутність секретів чи щирість.
І якщо завжди проговорювати проблеми, то навіть, якщо ви зрозумієте , що у вас є невирішальні по суті проблеми і ви хочете розлучитись, то дане рішення не буде для вас шоком та стресом. А отже, є більша ймовірність, що ви залишитесь друзями після розлучення.
Звичайно, найкраще , якщо партнери зрілі і разом прийшли до такого рішення . І тоді можна спокійно проговорити всі ключові питання: розділ майна, обов’язки щодо дітей тощо.
Також, після розлучення дуже важливо, щоб колишнє подружжя зберігало повагу одне до одного та не поливались брудом. Це стосується і спілкуванню разом, і в компанії чи родині . Тому, такі речі слід обговорювати заздалегідь .Це слід обговорити або нагадати про потребу взаємоповаги.
Отже, давайте розберемося, у яких випадках потрібно підтримувати спілкування з колишнім партнером
Якщо у вас є спільні діти, тоді вам доведеться спілкуватися з усіх питань щодо дітей. Це буде однаково добре як для дітей, так і для батьків.
Читайте також:Як правильно прати пухову куртку у пральній машині
Таким чином, діти будуть мати змогу бачитися з обома батьками та отримувати від них достатньо уваги. А батькам буде значно легше виховувати дітей, якщо вони зможуть зберегти здорові стосунки між собою .
Також, психологи зазначають, що діти повинні розуміти , що у них є доступ як до матері, так і до батька. Це для того, щоб мінімізувати стрес від розлучення.
Як уникнути скандалу під час розлучення
Дуже важливо, під час розлучення , не втратити власну гідність та гідність партнера.
Ні в якому разі не старайтесь образити чи принизити партнера, оскільки від цього залежатиме ваше подальше спілкування. Подякуйте за все одне одному, за всі приємні моменти у вашому житті, а також, попросіть вибачення за всі образи. Джерело