Стосунки

Як після розлучення зберегти нормальні відносини з партнером, а не залишитись ворогами

Психологи стверджують, що потрібно завжди говорити з партнером про проблеми, які є в стосунках. Не замовчувати їх, не накопичувати з надією, що вони самі пройдуть, а проговорювати , як тільки ви побачили, що щось пішло не так.

Оскільки, довіра у відносинах — це також і про розуміння та вирішення наявних проблем, а не тільки про відсутність секретів чи щирість.

І якщо завжди проговорювати проблеми, то навіть, якщо ви зрозумієте , що у вас є невирішальні по суті проблеми і ви хочете розлучитись, то дане рішення не буде для вас шоком та стресом. А отже, є більша ймовірність, що ви залишитесь друзями після розлучення.

Звичайно, найкраще , якщо партнери зрілі і разом прийшли до такого рішення . І тоді можна спокійно проговорити всі ключові питання: розділ майна, обов’язки щодо дітей тощо.

Також, після розлучення дуже важливо, щоб колишнє подружжя зберігало повагу одне до одного та не поливались брудом. Це стосується і спілкуванню разом, і в компанії чи родині . Тому, такі речі слід обговорювати заздалегідь .Це слід обговорити або нагадати про потребу взаємоповаги.

Отже, давайте розберемося, у яких випадках потрібно підтримувати спілкування з колишнім партнером

Якщо у вас є спільні діти, тоді вам доведеться  спілкуватися з усіх питань щодо дітей. Це буде однаково добре як для дітей, так і для батьків.

Читайте також:Як правильно прати пухову куртку у пральній машині 

Таким чином, діти будуть мати змогу бачитися з обома батьками та отримувати від них достатньо уваги. А батькам буде значно легше виховувати дітей, якщо вони зможуть зберегти здорові стосунки між собою .

Також, психологи зазначають, що діти повинні розуміти , що у них є доступ як до матері, так і до батька. Це для того, щоб мінімізувати стрес від розлучення.

Як уникнути скандалу під час розлучення

Дуже важливо, під час розлучення , не втратити власну гідність та гідність партнера.

Ні в якому разі не старайтесь образити чи принизити партнера, оскільки від цього залежатиме ваше подальше спілкування. Подякуйте за все одне одному, за всі приємні моменти у вашому житті, а також, попросіть вибачення за всі образи. Джерело

Коментарі Вимкнено до Як після розлучення зберегти нормальні відносини з партнером, а не залишитись ворогами