Історії

Я заміжня вже майже двадцять років і від того часу я зненавиділа свою свекруху

Я заміжня вже майже двадцять років і від того часу я зненавиділа свою свекруху. Її почуття до мене цілком взаємні, але вся різниця полягає у тому, що у мене є причини її не любити, а ось у неї ні. Валентина Василівна докладає усіх зусиль, щоб налаштувати проти мене дітей та чоловіка.

Безумовно, я теж можу не викликати у неї симпатії з різних причин, але на подібне відношення точно не заслуговую! Спершу я докладала усіх зусиль, щоб завоювати її любов, але все було марно. Вона була категорично проти нашого весілля з Ігорем, оскільки їй значно більше подобалась його колишня дівчина.

І я б могла на це закрити очі, якби на наше весілля вона не запросила цю саму дівчину. Вона на очах у всіх наших гостей поцілувала Ігоря! Мені ледь вдалось забути цю жахливу історію. Проте навіть це не було найгіршим, що на мене чекало. Коли появились наші діти, вона почала переконувати сина, що вони не від нього і навіть дістала десь фальшивий тест ДНК! Нам довелось робити його повторно у двох інших клініках, перш ніж чоловік заспокоївся. Своєю чергою дітям свекруха сказала, що батько їх скоро покине заради іншої жінки. Я була шокована від її наглості!

За двадцять років я стільки натерпілась від цієї жінки, що й уявити страшно. З часом я просто перестала звертати увагу на всі ці витівки. Проте нещодавно мені заявили таке, від чого в мене аж очі на лоб полізли!

Читайте також Ваш чоловік нічого не зробить, щоб ви були щасливі

Не так давно у Валентини Василівни стався інсульт і тепер за нею потрібний постійний догляд, оскільки сама вона не в стані це зробити. І як ви гадаєте, хто на думку родичів має це робити? Правильно, я! А я ні за що не погоджусь на це! Я її ненавиджу!

З нею мешкає донька з чоловіком та дитиною, но вона категорично відмовляється доглядати Валентину Василівну, мовляв, не готова брати на себе таку відповідальність. Мене просто обурили її слова! Вони ж і так мешкають в одній квартирі, тому їй буде найпростіше!

Мало того, мій чоловік заявив, що я повинна звільнитись з роботи, щоб доглядати його маму! А його зарплати вистачить забезпечити нас з дітьми, хоч тепер і доведеться жити значно скромніше. От тільки я не готова відмовляти собі у всьому та жити на копійки, заради жінки, що двадцять років псувала моє життя!

Коментарі Вимкнено до Я заміжня вже майже двадцять років і від того часу я зненавиділа свою свекруху