Історії

Я покинув дружину та дітей, бо до втрати пульсу закохався у молоду секретарку. Але лише підслухавши її розмову, я дізнався про її щирі плани

Перша дружина відіграла не останню роль у тому, що я став успішним підприємцем. Ми з Катею познайомилися, коли були звичайними, бідними студентами. Ми перетнулися на одній вечірці і почали зустрічатися. Вже тоді я мав мету заснувати свою справу. Але в мене тоді практично ніхто не вірив, навіть я сам у собі був не дуже впевнений. А ось Катя, коли дізналася про мою ідею, одразу спалахнула ентузіазмом. Завдяки її підтримці я наважився на перший проект. Спочатку це була маленька їдальня.
Катя була поряд зі мною, коли справи йшли не надто добре. Навіть тоді вона продовжувала вірити у мене. На щастя, на мене незабаром чекав успіх. До сорока років я став дуже успішним. У мене є ціла мережа ресторанів. За цей час ми з Катею обзавелися кількома квартирами, машинами, дачею, дружина народила мені трьох дітей. За двадцять років шлюбу кохання у нас трохи охололо, і я почав шукати розваги на боці. Саме тоді і з’явилася в моєму житті довгонога секретарка Маріана. Вона дивилася на мене з таким захопленням, що в її присутності моє самолюбство злітало до неба.

Читайте також: Перечитуючи їх в сусідній кімнаті, Таня не плакала — вона ридала в голос … -тримай, — мама простягнула дочці з десяток листів.

Незабаром вона переконала мене розлучитися з дружиною та кинути дітей. Двадцятирічна красуня захопила моє серце. Вона постійно мене хвалила і дивився із захопленням. Ми прожили разом півроку, а потім я випадково підслухав її телефонну розмову. -Візьму у Антона гроші і вирушимо на шопінг. Цей старий тільки в цьому й добрий. У ліжку з ним така нудьга! Треба буде на тижні зателефонувати колишньому. Я був приголомшений. Я думав вона щиро хвалить мене і любить. Того ж дня я винав Маріанну і відібрав усе, що дарував. Тепер дуже хочу повернути Катю, але не знаю, як заслужити її прощення.

Коментарі Вимкнено до Я покинув дружину та дітей, бо до втрати пульсу закохався у молоду секретарку. Але лише підслухавши її розмову, я дізнався про її щирі плани