Історії

Всі знущалися з Марини, бо її шанувальник був дуже бідним. Одного разу зупинилася іномарка. Звідти вийшов чоловік із величезним букетом квітів

Марина була дівчина видна, вона подобалась богатьм хлопцям. Навчалася в інституті на факультеті філології, а у вихідні підробляла в меблевому магазині. Якось під час її зміни до магазину зайшов хлопець. Йому було від сили років двадцять п’ять, але він вже починав лисіти. Одягнений був досить бюджетно, у звичайні спортивки. Однак при розмові з’ясувалося, що він дуже цікавий і приємний співрозмовник. Досить дотепно жартував. Дівчині подобалося з ним розмовляти. За кілька днів хлопець з’явився у магазині знову. Він заявив, що старанно працював, щоб купити подарунок Марині, простяг їй звичайну шоколадку.
Дівчина засміялася, але подарунок прийняла. Хлопець дивився на неї в захваті. Він наважився запросити її на побачення. Дівчина погодилася. Наступного дня він під’їхав до її будинку на старому авто . Марина боялася реакції матері, якщо та побачить машину кавалера, тому постаралася якнайшвидше його вивести з округи. Однак побачення їй сподобалося . Ігор відвіз її до лісу, вони влаштували пікнік. Весь час він розважав її цікавими розмовами. При близькому знайомстві виявилося, що, крім того, він ще дуже начитаний. Їхнє знайомство продовжилося. Вони лише раз ходили до кафе, у Ігоря не було на це грошей.

Читайте також:Дітей спочатку кинула мати, потім — батько. Але знайшлася добра душа

Здебільшого вони гуляли. Всі подруги сміялися з Марини: -У тебе так багато гарних кавалерів. Навіщо тобі цей чудик? А одного дня біля меблевого магазину зупинилася дуже крута іномарка. Звідти вийшов чоловік із величезним букетом квітів, у солідному костюмі. То був Ігор. Він був людиною дуже заможною, але не хотів, щоб дівчина його любила через це. Він втомився, що на нього дивляться тільки як на гаманець, тому вирішив перевірити дівчину, що сподобалася. Марина стала йому ідеалом. Її справді мало хвилювали гроші. Він зробив їй пропозицію.

Коментарі Вимкнено до Всі знущалися з Марини, бо її шанувальник був дуже бідним. Одного разу зупинилася іномарка. Звідти вийшов чоловік із величезним букетом квітів