Історії

Вона одразу ж одягла його на шкільну дискотеку. Але, нажаль, до дівчинки все одно ніхто не підійшов і вона ні з ким не потанцювала . А все тому, що крім її нової сукні, нічого не змінилось.

У Наталі не було красивих суконь. Звичайно, сукні були у неї, але не було таких, щоб дівчинці подобались і вона почувала себе в ній красивою .

А тому, коли у школі були дискотеки, до Наталі ніколи не підходили хлопці, які їй подобались. І звісно, Наталя у всьому звинувачувала відсутність красивого одягу.

Читайте також: Знаки Зодіаку, яких в листопаді 2023 року чекає багатство

Ще задовго до Нового року, Наталя написала листа до Діда Мороза : ” Любий Дід Мороз, я дуже хочу найгарнішу сукню! ” і поставила в конверт під ялинку, щоб у Діда Мороза ( мами з татом) був час на те, щоб купити таку сукню.

Наталя з нетерпінням чекала Нового Року і ось він настав, і у дівчинки з′явилось те саме, омріяне плаття.

Вона одразу ж одягла його на шкільну дискотеку. Але, нажаль, до дівчинки все одно ніхто не підійшов і вона ні з ким не потанцювала .

А все тому, що крім її нової сукні, нічого не змінилось. Джерело

Коментарі Вимкнено до Вона одразу ж одягла його на шкільну дискотеку. Але, нажаль, до дівчинки все одно ніхто не підійшов і вона ні з ким не потанцювала . А все тому, що крім її нової сукні, нічого не змінилось.