Історії

Вона чітко дала зрозуміти своєму чоловікові, що життя спочатку не почнеш

У день, коли подружжя відмічало свій 25-й ювілей спільного життя, чоловік сказав: що дуже добре пам’ятає ті часи, коли вони жили ще в маленькій однокімнатній квартирі та спали на незручному матраці, дивились чорно-білий телевізор й мріяли про дорогий автомобіль. А зараз у нього багато грошей, приватний будинок, величезний телевізор, комфортне ліжко, ось тільки поруч з ним спить 50-річна жінка, а він вважає, що достойний молодої 25-річної партнерки.

 

Його дружина довго не думала що відповісти. Вона сказала, що він може йти з дому та шукати собі молоду пасію, але в цьому випадку йому доведеться знову стати молодим, спати на поганому матраці, дивитись старий телевізор, жити в маленькій квартирі і їздити на громадському транспорті.

Читайте також Насправді ж сім’я у віці 20-30 років — це сценарій, нав’язаний суспільством.

У нього була розумна та мудра жінка, вона не образилась на таке неоднозначне висловлювання, не кричала у відповідь, а спокійно говорила. Вона чітко дала зрозуміти своєму чоловікові, що життя спочатку не почнеш, а колишні емоції неможливо вернути знову. Щоб знову відчути все те, що ти відчував у молодості, потрібно повернутись у минуле. Багата людина точно не оцінить шматочок хліба, куплений на останні гроші, тому що він уже звик до кращої їжі.

Нас всім можуть чекати нові емоції лише в майбутньому. Ну і що, що чоловік спить разом у ліжку, вже далеко не з молодою жінкою, але вони разом можуть бавитись з онуками, радіти разом з ними, гуляти, подорожувати. Ніколи не варто озиратися назад, такі моменти лише варто пам’ятати й цінувати, не більше.

Коментарі Вимкнено до Вона чітко дала зрозуміти своєму чоловікові, що життя спочатку не почнеш