Стосунки

Насправді ж сім’я у віці 20-30 років — це сценарій, нав’язаний суспільством.

Ти маєш бути готовою до цього, а не будувати історію кохання з нічого. Будувати повітряні замки не в той час і не в тому місці, а потім залишитися без нічого.

Ти маєш одружуватися тоді, коли знайдеш правильного чоловіка, і байдуже, буде тобі 18 чи 40 років. Краще почекати, і збудувати міцні стосунки пізніше, ніж молодою одружитися, а потім все життя шкодувати про свій вибір.

Тобі має бути добре з цією людиною і ти маєш розуміти, що ви доповнюєте один одного. Краще бути щасливою і самотньою, ніж поруч з токсичною людиною. Ніколи не погоджуйся на менше тільки заради того, щоб воно просто було.

Насправді ж сім’я у віці 20-30 років — це сценарій, нав’язаний суспільством. Тобі не обов’язково так робити.

Читайте також Не знаю, що я буду робити далі, але поки що, залишу все так.

Якщо на твоєму життєвому шляху не було людини, з якою комфортно, то немає нічого неправильного в тому, щоб почекати. Це лише вбереже тебе і твоє серце від сліз і розчарувань. Ніколи не поспішай закохатися, як це роблять інші. Швидше одружуються, бо часу обмаль чи минулі стосунки не склалися. Якщо тобі все ще боляче, не поспішай починати щось нове. Не бійся й не соромся бути самотньою.

Пам’ятай, що і твій час настане. Обов’язково. Не дивись на подруг, які вже мають дітей і чоловіків. Чекай єдиного і коханого. Не всі відразу знаходять свою людину.

 

Немає нічого ганебного в тому, щоб бути однією, коли тобі 20 чи 30. Ти можеш використовувати цей час, щоб знайти себе. Ти можеш використовувати цей час, щоб будувати кар’єру. Ти можеш використовувати цей час, щоб зустрічатися з неправильними людьми і вчитися на цьому досвіді. Немає правила, яке говорить, у скільки років ти повинна вийти заміж.

Коментарі Вимкнено до Насправді ж сім’я у віці 20-30 років — це сценарій, нав’язаний суспільством.