Історії

Він сподівається, що хоча б правоохоронці змусять жінку повернути гроші. І обручку!

Світлана та Роман зустрічалися майже рік, коли жінка вирішила, що хоче сім’ю, почала всіляко натякати своєму обранцеві, що готова до шлюбу. На той час вони жили в затишному будинку, який за свої гроші орендував Роман.

Роман не був проти стати законним чоловіком Світлани. Він зробив пропозицію, і вона відповіла згодою.

Розкішне весілля вирішили не робити, обмежитися вечіркою для найближчих друзів, а потім відправитися в мeдовий місяць на острови. Поки Роман переглядав пропозицію від турагентств, Світлана важко зітхала і виглядала вкрай незадоволеною. Коли чоловік поцікавився, в чому справа, наречена заявила, що хоче дуже дорогу обручку. У неї були свої вимоги.

Читайте також Близьким варто дозволити любити себе своїм неідеальною любов’ю.

Роман рішуче не розумів, навіщо витрачати таку велику суму на прикрасу. Так, вони не бідують, але і на королівську розкіш ще не заробили. До того ж, в цей час гроші в дім приносив тільки Роман, Світлана весь свій час витрачала на написання дисертації.

Але наречена і слухати не хотіла аргументів майбутнього чоловіка. Вона говорила, що раз у неї не буде весілля, то вона заслужила хоча б обручку, якою можна буде милуватися всі роки шлюбу.

Тоді Роман здався. Він оформив кредит і купив Світлані дуже дорогу обручку. Жінка світилася від щастя. Вона говорила, що Роман – кращий чоловік, про якого тільки можна було мріяти.

На жаль, менше ніж через рік пара розійшлася. Роман з’їхав з дому, але справно платив за нього. Світлана могла жити там, скільки побажає. Вона пообіцяла, що покине житло після того, як допише дисертацію. Роман погодився. Він як і раніше цінував Світлану і бажав їй успіху. Вони залишалися друзями до тих пір, поки чоловік не попросив повернути обручку. Платити кредит за символ шлюбу для жінки, яка так і не стала його дружиною, він не збирався.

Читайте також:Мене засуджують близькі, бо я виховую сина не так як вони хочуть.

Ось тут Світлана і показала справжнє обличчя. Вона заявила, що не збирається повертати прикрасу. Почалися довгі місяці переговорів. Весь цей час Світлана продовжувала жити в будинку, який оплачував Роман. Нарешті вона погодилася повернути йому частину майна, не включаючи електроніку і каблучку.

Залишаючи їх будинок, Світлана виключила холодильник з розетки і залишила там гнити м’ясо. Також жінка списала всі стіни злими написами. Договір був оформлений на Романа, йому і довелося платити домовласникам за пoмcту колишньої нареченої. Сума була пристойна.

Тоді Роман запросив Світланув суд. Він сподівається, що хоча б правоохоронці змусять жінку повернути гроші. І обручку! Роман вирішив, що відразу ж принесе її в ломбард. Зберігати жодних нагадувань про Світлану він не хоче. І вже точно не зіпсує свої відносини з іншою жінкою її прикрасою.

Роману дуже шкода часу і ошуканих почуттів, але він від душі радіє, що не встиг одружитися. Він все ще бажає Світлані щастя. Але десь подалі від нього.

Коментарі Вимкнено до Він сподівається, що хоча б правоохоронці змусять жінку повернути гроші. І обручку!