Історії

У Вадима вистачило нахабства привести дитину в будинок де знаходиться його, ще поки законна дружина

«Діти знайомтеся – це Ваша сестричка Аліса!» – заявив Вадим, представляючи свою позашлюбну дочку, своїй справжній сім’ї.

Всі давно знали про те, що у чоловіка є коханка (Яна), та маленька дівчинка. Але до того, що у Вадима вистачить нахабства привести дитину в будинок де знаходиться його, ще поки законна дружина з вимогою «любити і жалувати» не очікувала навіть сама Ольга (дружина Вадима).

Вадим дуже заможна людина, яка звикла вирішувати всі питання грошима. Ось таким чином він і купив розуміння і підтримку дітей. Маша і Саша вже дорослі (16 і 18 років) тато їх дуже добре забезпечує і дає гроші на кишенькові витрати, тому хлопці слухняно кивнули головою і не стали татові суперечити щоб не втратити матеріальної підтримки.

А Ольга запитала чоловіка – «Навіщо ти її привів сюди? Я терплю, образи, приниження, твої нескінченні пригоди. Тепер я ще повинна мило посміхатися цій дівчинці? ». На що Вадим закотив їй грандіозний скaндал, як так дружина вперше висловила своє невдоволення.

Читайте також Це я зі своїми амбіціями стала причиною його сьогодення.

«Так як ти смієш? це мій будинок, я тебе забезпечую, якщо тебе, щось не влаштовує зібрала свої речі і йди з мого будинку, я тут буду жити з Яною і дітьми ». Ольга стала просити прощення – «Прости, я все зроблю що ти скажеш, тільки нехай все буде так як раніше».

На сьогоднішній день Ольга систематично приймає у себе в будинку Алісу, купує їй подарунки, наряди, няньчитися з малятком поки чоловік з коханкою весело проводять час. І найдивніше, не бачить в цьому нічого поганого. Ситуацію, що склалася вона пояснює так – «Мені все одно, хто у нього там є, нехай буде хоч 10 коханок, за документами я єдина законна дружина.

Мені в молодості довелося не солодко, поки він домігся матеріального благополуччя, чому я тепер повинна все кинути і віддати його їй «на все готовеньке»? »

PS З цієї ситуації лише одне питання, це як себе потрібно не поважати щоб терпіти до себе подібне ставлення?

Чому Ольга не розуміє, що, прийнявши цю позицію ще більше втоптує себе в бруд? В її віці (42 роки) ще можна знайти люблячого чоловіка і влаштувати своє особисте життя, а не няньчити дитину жінки, яка руйнувала її сім’ю.

Просто в голові не вкладається, що в наш час ще існують такі дуpепи, які готові терпіти до себе подібне ставлення. Тим що чоловік заводить дітей на стороні в даний час нікого не здивуєш, неповага до дружини, зрaди, образи теж не новина. Але то що жінка заради матеріального блага готова терпіти подібне приниження, мені не зрозуміло. Адже якщо у жінки до самої себе неповага, то звідки ж їй взятися у оточуючих?

Коментарі Вимкнено до У Вадима вистачило нахабства привести дитину в будинок де знаходиться його, ще поки законна дружина