Історії

У такому віці не одразу розумієш, що під серцем носиш дитину

Моя мама перша зрозуміла що я при надії. Адже, коли нудить щоранку, то це точно не харчове отруєння. Вона знала, що в мене був хлопець. Йому тоді було 17. У нас зародилася справжня любов. Наші сім’ї товаришували. Тож ми росли разом з дитинства. А потім покохали одне одного .

Лікарі сказали, що зі здоров’ям у мене все гаразд, мій організм уже готовий до материнства. Інколи я не до кінця усвідомлювала, що зі мною відбувалося. Та вирішувала свою долю не я сама. Мама стала моєю найбільшою підтримкою. Вона завжди заспокоювала, що все буде
гаразд і зі мною, і з дитинкою.

Читайте також :  Історія про 2 ангелів

Невдовзі я все розповіла Івану, а він — своїм батькам. Усі одноголосно вирішили, що ми маємо одружитися. Навіть у церкві ми взяли шлюб. Тож коли мої подруги ще бавилися ляльками, я вже була заміжньою і чекала на донечку. Довелося швидко подорослішати.

У юному віці все невідоме сприймаєш легко. Усе відбулося швидко і просто. Так само швидко росла і моя донечка. Звісно, ж без батьків ми б з Іваном пропали.

Згодом я влаштувалася на роботу перукарем, а Іван працював інженером. Ось моя Марічка уже в дитячий садочок пішла, а там і в школу. І коли їй виповнилося 10 років, мені лише — 23. Усі, хто нас бачив, запитували, чи ми сестри. І так триває ще й досі. Бути молодою мамою не так уже й погано. Моя донечка така красуня! І нам так легко спілкуватися. Тепер, коли їй 16, а мені 29, вона любить говорити, що я дуже сучасна. Ще б пак! І моя доня з усім ділиться зі мною, розповідає про все, що її турбує. А я радо слухаю і даю поради.

Якби мене хтось запитав, чи я шкодую про своє минуле — відповіла б без вагань, що ні. Ніколи не шкодуватиму. Адже доля подарувала мені чудову донечку, батьків і чоловіка. Живемо, як у Бога за пазухою… Не те, що моя подруга Ірина. Розкажу ще про неї.

 

Коментарі Вимкнено до У такому віці не одразу розумієш, що під серцем носиш дитину