Стосунки

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто тебе не цінує.

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто тебе не цінує. Для людини якій ти не потрібна. Для того, хто все ще порівнює, досліджує чи просто розважається. Того, хто шукає дівчину, яка зайняла чиєсь місце, або ту, з ким можна провести час, коли це буде для нього зручно.

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для хлопця без серйозних намірів для того, хто не бачить вашого спільного майбутнього. Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто ще не розібрався у своїх почуттях.

Читайте також Варто триматись за чоловіка, який здатний зрозуміти і вирішити ваші проблеми, а не створювати нові.

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто зупиняється побачивши будь-які перешкоди на своєму шляху. Того, хто вічно виправдовується за свою відсутність, бездіяльність та байдужість. Того, хто ніколи не ставить тебе на перше місце через безліч інших «важливіших» речей. Того, хто не розуміє мови твого кохання і твого бажаного ставлення до себе.

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто забуває про твої бажання. Для того, кому доводиться постійно нагадувати про все. Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто не вміє любити щиро, пристрасно і з непорушною вірою в те, що ти гідна кожної миті, яку витрачено на тебе.

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто недостатньо сильний, щоб завоювати тебе, і недостатньо зрілий, щоб долати труднощі заради того, щоб бути з тобою. Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто завжди сумнівається у своєму виборі.

Ти заслуговуєш на того, хто буде впевнений у своєму виборі. Того, хто схоче спробувати. Того, хто надасть вашим відносинам реальний шанс. Того, хто хоче піклуватися про тебе і бути поряд. Того, хто буде вірним кожній даній тобі обіцянці. Того, хто не примушує тебе відчувати себе невпевнено. Того, хто не хоче, щоб ти думала, що тебе дуже складно любити чи розуміти.

Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто не хоче любити. Ти заслуговуєш на людину, яка не може тобою насититися.

Коментарі Вимкнено до Ти завжди будеш недостатньо хорошою для того, хто тебе не цінує.