Історії

Так у Зоряни відібрали батьківські права.

Зоряна була звичайною дівчиною, яка не привертала до себе надто великої уваги. Родом із села, була мало ерудована, але дуже красива. Її завжди любили хлопці й вона мала багацько прихильників. Мій чоловік розповідав, що його сестра (Зоряна) любила випити та вештатись по клубах. Та одного дня вона знайшла собі майбутнього чоловіка — Остапа з яким прожила сім років.

Остап був розумним та сильним чоловіком. Мав власну справу, заробив гроші на власну квартиру й авто, мав великі плани на майбутнє разом із Зоряною. Проте він майже завжди був на роботі, тому наївно вірив, що зоряна говорить правду. Та коли Остап почав помічати, що його кохана робить багато проблем не тільки для себе, але й для сім’ї, то почав замислюватись над тим кого обрав собі в дружини.

Читайте також Катя вирішила дати своєму одруженому колишньому, з яким не бачилася купу років, 7000 доларів в борг, бо він хоче машину.

За час подружнього життя Зоряна наробила купу дурниць. То залишались ночувати у подруг, то гуляла до пізньої ночі, пояснюючи все тим, що вона ще молода і красива, а з дитиною встигне побути. З маленькою Евою сиділи бабуся з дідусем і я з чоловіком, коли мали час. Зоряна постійно скаржилася на те, що не встигає робити усі справи по дому, виховувати дитину та знаходити час для себе. Тому часто ми усі допомагали, думаючи, що Зоряна не лукавить.

Остап мав дуже престижну роботу і майже завжди не мав часу на те, аби встигати слідкувати за своєю дружиною, тому подзвонив тещі й попросив допомоги. Виявилося, його коханої Зорянки не було до ранку, проте теща не надала цьому значення і приїхала одразу після дзвінка Остапа. Напевно, для мами Зоряни це було нормальним явищем.

Витівки Зоряни зростали з кожним днем все більше і більше, тому Остап вирішив подати на розлучення. Потім суд визнав, що краще залишити доньку батькові, адже мама поводиться неправильно. Так у Зоряни відібрали батьківські права.

Попри складні життєві обставини Зоряна не намагалася бачитись з дочкою, ба більше, вона навіть не відвідувала власну матір, коли та була в лікарні. Життя своєї доньки її абсолютно не цікавило і вона далі продовжувала жити попереднім життям.

Таким чином, сестра мого брата Зоряна залишилася повністю сама. А от люблячий Остап прекрасно виховує доньку та намагається дати їй все найкраще. Він має успішну компанію, щасливу доньку та щасливе майбутнє.

Коментарі Вимкнено до Так у Зоряни відібрали батьківські права.