Поради

Що ж варто передати дітям у спадок

Потрібно розуміти, що це досить складне питання . І батьки часто не знають як правильно вчинити, адже дітей іноді буває багато, а це означає, що і спадкоємців  теж багато.

Часто виникає питання: – Може, краще взагалі нічого не залишати? – Чи може краще залишити все комусь одному?

У нас для вас є декілька порад з цього приводу:

  • Не руйнуйте потенціал своїх дітей

Якщо ви бачите, що ваші діти, потенційно можуть самостійно стати успішними, тоді краще не залишати їм нічого . Вся справа в тому, що коли в тебе нічого немає, мотивація до успіху набагато більша. Їм доведеться працювати, шукати та розкривати себе, робити помилки та шукати вихід, а це безцінний досвід.

А якщо все в тебе є, тобі все подали на тарілочці, тоді для чого щось робити. Звичайно, це не стосується всіх людей, але частина таких є.

Хоча інколи спадщина може і допомогти у розкритті потенціалу. Тому, у прийнятті кінцевого рішення звертайте увагу на те, як ваш спадок вплине на розкриття потенціалу ваших дітей.

  • Старайтеся не створювати конфлікту

Дуже часто спадщина є причиною сімейних конфліктів. Особливо, коли не було заповіту, і рідним людям доводиться сперечатися і ділити це все. Не рідко такі справи доходять і до суду.

Читайте також:Вчені назвали, яку допустиму кількість цукру можна додавати в чай і каву

Тому, тут найкращим варіантом є , або всім наперед заповідати щось однакове, щоб не було конфліктів. Або не заповідати нічого, а все віддати на благодійність. Тоді рідні люди не матимуть причин для суперечок.ї

  • Потурбуйтесь про важливі для вас речі

Якщо у вас є речі, які переходять з покоління в покоління , якась сімейна реліквія, тоді вам слід добре подумати і віддати цю річ тому, хто по справжньому її вартий і передасть її далі .Джерело

Коментарі Вимкнено до Що ж варто передати дітям у спадок