Поради

Що не можна робити перед дзеркалом. Народні повір’я.

Ніколи і ні за яких обставин не звинувачуйте людей біля дзеркала — в іншому разі вас будуть переслідувати відчай і страх.

Якщо не хочете проклясти дзеркало негативною енергетикою, яку воно буде потім невпинно транслювати, у жодному разі не допускайте . Скляшка запечатає в собі біль жертви, її відчай і страх, і вони стануть переслідувати вас.

Перед дзеркалом не можна сваритися

Що роблять світловідбиваючі поверхні? Отримують енергетичний імпульс від людини, пропускають його через себе, примножують і повертають назад. Може, не відразу, а через час, але дзеркало точно відкине весь негатив, який отримає від господаря. Тому, якщо не хочете заробити зайвих причин для сварок і лайки, краще стримуйте гнів хоча б перед відображенням в дзеркалі.

Не можна дивитися у дзеркало вночі

Любителі містики настійно не рекомендують дивитися ночами в дзеркала — можна втратити душу.

Залежно від того, чи вірите ви в страшилки, може з’явитися ще одна фобія. Для ефекту дзеркала люблять показувати у фільмах жахів, але і в житті екстрасенси і маги радять обходити їх в темний час доби. Вважається, що з дванадцятої до третьої ночі вони стають порталами в інший світ. Нижні сутності можуть захопити душу людини, тому що володіють достатньою силою в ці особливі години. З тих же причин небезпечно спати навпроти дзеркала.

Не слід говорити образливі слова перед дзеркалом

І знову про те, що дзеркала виступають в ролі губки. Якщо, дивлячись на себе, ви починаєте лихословити або, наприклад, розмовляючи по телефону, про когось негативно відгукуватися, при цьому бачачи своє відображення, будьте готові до негативних наслідків. Все погане пройде через призму дзеркала і проявиться, викликавши в людині нові хвороби або загостривши старі.

Читайте також Я впевнена на 100% у тому, що чоловік не трапляється жінці випадково.

Заборонено критикувати своє відображення

Якщо у вас є звичка обзивати власне відображення в дзеркалі, постійно вичитувати себе за якісь недоліки і в цілому критикувати, швидше зав’язуйте з цим. Такі дії занижують самооцінку і змушують соромитися тіла, а ще відбиваються на здоров’ї і зовнішньому вигляді людини. Повторюючи слова, ви як би програмуєте себе на те, щоб все збулося. А дзеркало лише допомагає в цьому, відображаючи негатив в ще більшій кількості. Медіуми радять не вимовляти вголос особисті недосконалості, не розповідати про хвороби і страждання.

Не варто підносити дзеркало до новонароджених

Якщо вірити народним переказам, до немовлят дзеркало підносити не варто. І хоча сам по собі предмет не вважається чисто позитивним або негативним, іноді може виступати провідником для нечистих істот. Езотерики вважають, що у немовлят не оформлена запобіжна аура, значить, дитина більше схильна до впливу містичного світу. Особливо небезпечно ставити дзеркало навпроти колиски і дозволяти чаду, якому ще не виповнилося п’яти років, довго грати зі своїм відображенням у вечірній час.

 

Коментарі Вимкнено до Що не можна робити перед дзеркалом. Народні повір’я.