Лайфхаки

Секрети догляду за тонким волоссям.

Тонке волосся – це спадковість. У більшості дівчат слов’янок волосся тонке, просто у деяких вони хоча б густіше! Змінити те, що дано природою, неможливо. Будемо робити тонке волосся візуально товстішим і об’ємним.

Волосся може стати виснажене з віком або в результаті неправильного догляду, частих фарбувань, хімічної завивки, укладання щипцями і так далі. У цьому випадку, маючи на меті, ви дійсно можете зробити своє волосся товстішим завдяки доброму догляду.

Тепер же розглянемо, як доглядати за тонким волоссям, якщо воно дане вам таке від природи.

Стрижки для тонкого волосся

Довге волосся завжди демонструє власну тонкість. Довгому волоссю важче додати об’єм. Тому, якщо у вас тонке волосся, то не варто його відрощувати до талії.

Досить ефектно виглядатиме довжина до плечей, стрижка повинна бути багатошаровою, повітряною. Каре або боб, правильно укладені, стануть для вас виграшним варіантом.

Читайте також Мама, озброївшись знаннями з розумних книжок, починає діалог з дитиною.

Фарбування

Часте фарбування і освітлення згубно впливає на тонке волосся. А якщо говорити про колір волосся, то варто віддати перевагу більш світлим відтінкам.

Якщо ви пофарбуєте тонке і не дуже густе волосся у чорний колір, то буде видно шкіру і коріння, яке відросло, зробить ваше волосся візуально дуже рідким.

Засоби догляду за тонким волоссям

Тонке волосся зазвичай досить швидко забруднюється і вимагає частого миття і вдумливого, дбайливого догляду.

Дуже ретельно вибирайте шампунь, віддавши перевагу органічним шампуням для об’єму. Уникайте засобів догляду за волоссям з силіконами.
Бальзами та кондиціонери часто обтяжують тонке волосся, на наступний день перетворюючи його в “жирні бурульки”. Їх можна використовувати тільки для кінчиків волосся.
Ви також можете знайти засоби, які підходять саме вам – спреї, кондиціонери, маски – призначені спеціально для тонкого волосся, які зберігають свіжість і об’єм.
Існують також засоби, що здатні робити волосся товстішим – спреї, маски, сироватки – правда їх не знайдеш в мас-маркеті. Шукайте їх в професійних магазинах та інтернет-магазинах і підбирайте індивідуально методом проб і помилок.
Тонке волосся добре обполіскувати прохолодною підкисленою водою, мінеральною водою, відварами трав.
Маски для волосся – глина, безбарвна хна, чорний хліб роблять волосся більш товстим і живлять його.
Укладання і завивка

Це те, що додасть волоссю ефектний об’єм!

Сушіть волосся феном, попередньо використавши термозахисний засіб. Волосся можна сушити, опустивши голову вниз, для об’єму. Для потовщення волосся рекомендують сушити їх у напрямку від кінчиків до коренів, але особисто мені це здається небезпечним.

Уклавши волосся за допомогою круглої щітки і надавши йому цим прикореневий об’єм, обдайте його холодним повітрям для закріплення результату.

Ще одна хитрість для об’єму – скористатися щипцями з насадкою-гофре. Але викласти таким чином не верхні пасма, які будуть на виду, а середні і нижні – так, щоб хитрість була непомітна. Однак, не користуйтеся цим прийомом регулярно.

Тонке волосся не завжди добре тримає завивку. Тут вам потрібно підібрати безпечний і добре відповідний вам спосіб.

Зачіски

Якщо у вас тонке волосся середньої довжини або довге, ви можете створювати ефектні зачіски, які приховають ваш недолік. А зачіски з начосом створять об’єм.

Коментарі Вимкнено до Секрети догляду за тонким волоссям.