Поради

Секрети догляду за кімнатними фіалками

На підвіконнях любителів кімнатних квітів звичайними «жителями» є фіалки. І не з проста, адже це ідеальна кімнатна рослина саме зимою. По-перше, в цей період вона цвіте, а по-друге, не боїться близькості до радіаторів і сухого повітря. Але щоб фіалка цвіла якомога довше, потрібно знати деякі секрети, якими ми з вами поділимося.

Ґрунт для кімнатних фіалок
Фіалки люблять пухкий, багатий вологою і наповнений повітрями ґрунт, тому варто придбати спеціальний субстрат, створений саме для цих рослин.

Однак дещо варто додати: дві частини придбаного ґрунту – по одній частині кокосового волокна і по половині перліту і деревної золи. Ґрунт не надто живильний через суміші перерахованих інгредієнтів, але саме такий він і потрібен для фіалок.

Читайте також: Дати собі право відмовлятися без об’єктивних причин.

Як підживити фіалки
Оскільки фіалки вимагають регулярного підживлення з мінімальною кількістю добрив, то це означає, що рідке добриво для фіалок потрібно додавати у воду при кожному поливі, але кількість добрива повинна бути в 10 разів менше, ніж написано в інструкції.

Таким чином, фіалки постійно отримують необхідні поживні речовини. Крім того, немає необхідності вести будь-які записи на випадок, якщо ви забудете, коли вносити добрива. Завдяки частому поливу добривами розсада рано зацвітає і має тривалий період цвітіння.

Горщик для фіалки
Правильний вибір горщика може сильно вплинути на цвітіння фіалок. Малі фіалки слід вирощувати в стаканчиках ємністю 100 мл, а коли вони підростуть пересаджувати в горщики діаметром не більше 6-8 см: у великих горщиках фіалки можуть виростити великими та розгалуженими, але вони і не зацвітуть рано.

Важливо знати, що і фіалку в маленькому горщику, буде куди складніше залити.Джерело

Коментарі Вимкнено до Секрети догляду за кімнатними фіалками