
Питання, які допоможуть зрозуміти чи готові ви до батьківства!
Бути батьками – це ,мабуть,найвідповідальніша і найважливіша робота в житті.
Але чи всі готові до неї? Щоб відповісти на це запитання ,спочатку потрібно майбутнім батькам поставити собі декілька важливих питань. Постарайтеся щиро відчути себе,свої почуття та мотивацію до нової ,але дуже важливої ролі в житті.
1.Чому ми хочемо стати батьками ?
Вам потрібно зрозуміти свою особисту мотивацію до батьківства.Відповіді на це запитання можуть бути різні : від бажання продовжити рід до бажання щастя та радості від виховання дитини. Коли ви розберетеся зі своєю мотивацією,вам буде легше прийняти свідоме рішення.
2. Наскільки ми готові пожертвувати собою?
Якби ми не старались красиво говорити про батьківство,воно так чи інакш потребує багато жертв на регулярній основі,особливо у перші роки життя дитини.
Це як і моральні,емоційні витрати ,так і фінансові. Ви маєте бути готовими до того,що більшу частину свого часу ,енергії та ресурсів ви будете зобов’язані присвятити дитині.
3.Яке у нас бачення виховання дитини?
У кожного з батьків є своє бачення того,як потрібно виховувати дитину.Тому,обговоріть все і встановіть свій власний сімейний орієнтир у вихованні дитини.Але також ,будьте готові до того,що деякі речі можуть іти не за планом,і це нормально.
Читайте також:Чому не можна пити каву при застуді .
4.Чи готові ми до дитини фінансово?
Так,наші діти потребують фінансової безпеки та відповідальності. Подумайте,наскільки ви фінансово готові забезпечити дитину. З появою дитини,в дім прийдуть більші витрати на харчування, одяг,іграшки,розваги, освіту і медицину. Тому,важливо заздалегідь підготуватись до цього,щоб ваша родина жила у комфорті та безпеці.
5.Наскільки ми готові до того, що дитина не виправдає наших очікувань?
Всі діти різні і всі вони унікальні .
Дитина – це не ваша річ чи додаток до вас,дитина – це окрема особистість ,яка має свої інтереси та бажання.Тому,дуже важливо розуміти, що дитина може не відповідати нашому баченню і нашим очікуванням. Більше того,вони не повинні це робити .
Також ,ми повинні чітко усвідомити ,що наші діти ,нічого нам не винні.Навіть ,тієї склянки води в старості. Інша справа,виховати їх так,щоб вони самі мали бажання віддячити та допомогти батькам.
І не зважаючи ,на всі труднощі у вихованні дітей ,дар батьківства – це найпрекрасніше ,що є у цьому світі! Джерело

