Історії

ПРИТЧА ЯК МОЖНА ПОДОЛАТИ ЖИТТЄВІ ВИПРОБУВАННЯ І ТРУДНОЩІ.

Одного разу осел упав у колодязь і почав голосно волати, закликаючи на допомогу. На його крики прибіг господар ослика і розвів руками — адже витягти ослика з криниці було не можливо.

Тоді господар розсудив так: «Осел мій уже старий, і йому недовго лишилося, а я все одно хотів купити нового молодого осла. Ця криниця вже зовсім висохла, і я вже давно хотів її засипати і вирити нову. То чому б одразу не вбити двох зайців, одним пострілом — засиплю я стару криницю, та й ослика заодно закопаю». Недовго думаючи, він запросив своїх сусідів — усі дружно взялися за лопати і почали кидати землю до криниці. Осел одразу ж зрозумів, що до чого, і почав голосно кричати, але люди не звертали уваги на його крики і мовчки продовжували кидати землю в колодязь. Проте незабаром ослик замовк. Коли господар заглянув у колодязь, він побачив таку картину — кожний шматок землі, який падав на спину ослика, він струшував і приминав ногами. Через деякий час, на превеликий подив, ослик виявився нагорі і вистрибнув з колодязя!

Читайте також: Пішла в квартиру колишнього забрати свої речі, як раптом його нова любов покликала мене на кухню, мовляв, є серйозна розмова

Так ось, мораль цієї притчі.

Можливо, у вашому житті було багато всяких неприємностей, і в майбутньому життя посилатиме вам все нові й нові. І щоразу, коли на вас впаде чергова грудка, пам’ятайте, що ви можете струсити її і саме завдяки цьому піднятися трохи вище. Таким чином ви поступово зможете вибратися з найглибшої криниці чи з будь-якої неприємної ситуації. А якщо діяти навпаки, то це буде криза, розчарування і депресія, і т.д..
Кожна проблема – це камінь, який життя кидає у вас, але, ступаючи цим каменем, ви можете перейти бурхливий потік будь – якої річки.

Коментарі Вимкнено до ПРИТЧА ЯК МОЖНА ПОДОЛАТИ ЖИТТЄВІ ВИПРОБУВАННЯ І ТРУДНОЩІ.