Поради

Причини швидкого старіння

Cпосіб життя

Ви сова і полюбляєте не спати вночі, а вдень почуваєтеся сонними? Це не кращим чином позначається на якості життя, а також шкодить шкірі. Річ у тім, що у шкіри теж є свій ритм життя. Вночі активуються усі клітинні процеси (поділ клітин, народження нових і відмирання старих), тому, коли ви розважаєтеся вночі на вечірці або сидите за комп’ютером, біоритм шкіри порушується. Підсумок: вона стає чутливою, подразненою, порушується гормональний фон.

Намагатися позбутися від хронічного недосипу, зайнятися спортом, перейти на здорове харчування, використовувати нічні креми і маски для регенерації шкіри.

Паління

Вплив цигарок на шкіру можна порівняти з впливом ультрафіолету: вільні радикали вивільняються і активують ензими. А ті руйнують еластин і колаген. Неминучий результат — зморшки і в’яла шкіра.

 

Поступово відмовитися від цигарок, замінивши звичку іншими радощами у житті.

Офісна робота

А чи знали ви, що робочий день біля монітора від 6 годин щодня робить жінку старшою у середньому на 5-10 років? У косметологів навіть є такий термін — комп’ютерне обличчя (з темними колами під очима, сухою подразненою шкірою і очевидними зморшками) та індича шия.

Читайте також Це давня притча про мудрого філософа і три горщики.

Не забувати про перерви, виходити на свіже повітря, пити більше води, контролювати позу (не згинатися і не підпирати обличчя рукою), поставити зволожувач повітря (ворог кондиціонерів і сухого офісного повітря), користуватися термальною водою.

Фастфуд

Якщо ви не уявляєте свого життя без шкідливої, але такої смачної їжі, то зайвих кілограмів і передчасного старішання уникнути не вдасться. Набряклість тканин обличчя, виражена в’ялість і сухість шкіри, деформація контурів, бляклий колір обличчя — лише деякі наслідки любові до фастфуду.

 

Коментарі Вимкнено до Причини швидкого старіння