Поради

Пройдіть життя власним темпом

Багато разів нам хотілось би змагатися з іншими людьми. Ми хочемо завжди домінувати над іншими людьми. Ми хочемо завжди бути кращими за них. І коли вони випереджають нас, ми стаємо нещасними.

Перебування в чиїйсь тіні завжди ставить вас за їхню спину. Ви ніколи не будете попереду або здебільшого не хочете розкрити весь свій потенціал, тому що ви постійно за ними.

Раніше, бігаючи, я завжди хотіла випередити інших людей. Я хотіла перемогти їх у своєму розумі, щоб я могла задовольнити своє его.

Але я зрозуміла, що це втомлює мене вдвічі більше. Це подвоює кількість, тому що замість того, щоб витрачати енергію на власний темп, я використовую її, щоб змагатися в безглуздих змаганнях.

Читайте також: Як знайти удачу в житті — 5 способів

Я також зрозуміла, що робити це насправді не має сенсу, бо, що відбувається після того, як ти досягаєш успіху? Після того, як ви виграєте медаль чи кубок? Що станеться? Трохи радості та гордості, потім пуф, повернення до реальності.

Різне середовище може визначити, до якої команди ви хочете приєднатися. Переконайтеся, що гонитва, до якої ви на 100% прихильні, є вашою власною.

Енергія, яку ви витрачаєте на безпідставну конкуренцію з ними, може бути використана, щоб підштовхнути вас до більшої події.

Досягайте своїх мрій у власному темпі.

Коментарі Вимкнено до Пройдіть життя власним темпом