Історії

“Продаються батьки, пара 70 та 75 років. Вартість 2000 тисячі гривень” – вражаюча історія про двох літніх людей

Старенька подружня пара сиділа у парку на лавочці. Чоловік мило про щось розповідав своїй дружині, тримаючи її за руку. А жінка дивилась на озеро, що було попереду неї . Жінка згадувала їхнє сімейне життя, воно було прекрасне і щасливе. Але, чомусь, Господь не дав їм діток , хоча вони дуже просили і вірили .

Жінка отямилася від своїх думок і почула, що її чоловік промовив:

– Кохана, ти не хвилюйся, я все зробив так, як ми з тобою домовилися. У редакції звичайно на мене дуже дивно всі дивились. Але нічого, головне, що оголошення прийняли.

А вже на наступний день у всіх газетах міста вийшло ось таке оголошення:
«Продаються батьки, пара 70 та 75 років. Вартість 2000 тисячі гривень. Телефон та адресу можна знайти в редакції».

І от дійшла ця газета до рук молодої дівчини, яка страшно обурювалася своєму чоловіку, на рахунок цієї історії.
– В голові не вміщається, як так можна зробити! Продати власних батьків?! Дівчина була дуже розлючена.

– Кохана, чому ти так хвилюєшся з цього приводу? Може діти цих стареньких людей не мають можливості доглядати за батьками?

– Тому і продають їх, як якийсь товар? так по-твоєму? – вигукнула дівчина.

Цілий день молоді люди обговорювали цю ситуацію. А вже вечором вони прийняли рішення допомогти цим стареньким людям.

Вся справа в тому, що ці молоді люди виросли в дитячому будинку . Вони ніколи не бачили своїх батьків. І їх дуже обурила думка про те, що рідним дітям непотрібні батьки.

Тому, наступного дня вони вирішили завітати до стареньких. Зайшовши в квартиру дівчина одразу дістала дві тисячі, про які йшлося в об’яві. Але, так як нікого, крім стареньких не було в квартирі, дівчина не розуміла, кому вона має їх віддати.

Читайте також:Як за одну хвилину позбутися тривожності. Дієва практика від психолога

– То кому ж віддавати гроші? – запитала дівчина. І додала одразу:

– Квартира у нас невелика, але своя власна, чоловік працює, я теж. Вам у нас буде добре, – зніяковіла вона і замовкла.

Виявляється, перед цим жінці наснився сон. Вона побачила Ангела і гірко заплакала, адже вона все своє життя молилася і просила, щоб Бог подарував  їм дитинку.

Ангел витер її сльози і сказав : «Все в житті людини не просто так, на все є Божа Воля . І розповів , що вона має дати оголошення в газету і ті люди, які прийдуть після об’яви, і стануть справжньою вашою родиною».

Так воно і сталося. Тому, ми ніколи не знаємо, який шлях приготував для нас Господь. Головне , на цій дорозі не втратити надію, віру і любов. Джерело

Коментарі Вимкнено до “Продаються батьки, пара 70 та 75 років. Вартість 2000 тисячі гривень” – вражаюча історія про двох літніх людей