Поради

Про що може розповісти ваша група крові.

Група крові I (О)

Люди з I групою крові незалежні та впевнені у собі. У них добре розвинена інтуїція, проте вона трохи зациклені на собі. Такі люди водночас можуть бути стриманими, непередбачуваними, серед них часто трапляються трудоголіки. Їх дуже важко вивести їз себе, але якщо вони вже розсердилися, то заспокоїти їх буде досить важко.

Читайте також Батьки Олега прийняли мене, як дочку. А пізніше, коли дізналися про мою дитину і почалося.

Група крові II (А)

Ці люди мають дуже яскраві риси особистості. Вони чутливі, серйозні і щирі, креативні, терплячі та розважливі. Однак вони можуть бути досить упертими та переживають навіть через найменшу неприємнисть. Прдставники II групи крові часто бувають напружені та імпульсивні. Причиною цього може бути те, що у них від природи більш високий рівень гормону стресу.

 

Група крові III (В)

Люди з III групою крові є активними, пристрасними та сильними особистостями. Ви розраховують тільки на свої можливості та полегенько досягають усіх поставлених цілей. Однак іноді вони люблять трохи розслабитися та бувають безвідповідальними, важко прощають образи і звикли самі керувати своїм життям. Представники III групи досить гнучкі і швидко адаптуються до нового. Баланс в житті і емоціях – запорука їхнього комфортного життя.

Група крові IV (АВ)

Представники IV групи крові схильні до самоконтролю і холоднокровності, вони звикли мислити раціонально і легко пристосовуються до нових умов. Однак часом вони бувають нерішучими та надмірно критичними.

Коментарі Вимкнено до Про що може розповісти ваша група крові.