Історії

Правильне рішення

В одному селі жили двоє братів, багатий і бідний. Багатий брат цілком залежав від своєї лихої дружини і зрештою вона так його намовила, що перестав він спілкуватися з бідним братом. Дійшло до того, що брати не бачилися впродовж семи років.
Якось вирушив бідний брат возом до лісу по дрова. Зібрала його дружина в дорогу, дала йому сиру й хліба, а собі залишила цибулину. Як нарубав бідняк дрова, склав їх на віз і сів перекусити. Вийняв із сумки хліб і сир, аж раптом підходить до нього старий дідок і просить:

Читайте також:Він вижив після 9 операцій на серці, 3 реанімацій та інсульту. Маленький хлопчик, який довів усім, що герої не здаються

– Дай мені попоїсти, синку.
Той простягнув дідусеві половину й запросив сісти поруч. Дідусь усе з’їв, а потім сказав:
– За те, що ти мене нагодував, я виконаю одне твоє бажання.
Замислився бідняк: хата старенька – можна було б і нову попросити, а всередині порожньо, їсти нічого – можна було б грошей попросити, та згадав про брата, зітхнув і промовив:
– Маю я брата, з яким не спілкувався аж сім років, важко мені без нього. Я хотів би, щоб у наших стосунках усе було, Правильне рішення як колись.

– Так, будь по-твоєму, прийде твій брат сьогодні ввечері. А за те, що саме цього ти забажав, то дам тобі й решту: ніколи більше не знатимеш, що таке злидні, та й хата буде в тебе нова. Я дарую це людині, котра родинні стосунки ставить понад усе.

Коментарі Вимкнено до Правильне рішення