Історії

Після того, як не стало моєї дружини, я став жити лише заради моїх доньок і не думав про особисте життя, поки Катя не найнялася у нас нянькою

Під час пологів із моєю дружиною сталося велике неща стя. Її не стало. Вона народила двох здорових дівчат, але сама відійшла в інший світ. Я не уявляв, як жити без неї, як пережити таке горе. Але засмучуватися мені довго не довелося, тому що у мене на руках було двоє новонароджених дівчаток, мені довелося піти в декрет і грошей дуже не вийшло. Перші місяці я практично не спав. Я вчився доглядати дітей, ще брав якийсь підробіток, намагався викрутитися, робив усе, що міг. Але грошей все одно не вистачало. А потім я глянувши на себе в дзеркало і просто жахнувся. Я давно не голився, весь заріс.

Читайте також: Я здала свою квартиру молодшому брату чоловіка. Коли через кілька місяців я вирішила подивитися стан квартири, я не впізнала свою квартиру.

Ще й синці під очима, було таке почуття, що я постарів на років 10 за кількість місяців. Тоді мені знайомі порадили найняти погодинну няню, дали номер. Я подзвонив, мені відповіла якась Катерина. Нянею виявилася не жінка похилого віку, а молода дівчина, дуже симпатична. Я залишив на неї доньок, а сам пішов до перукарні. Коли повернувся, то вдома на мене чекали сплячі доньки та чистота, якої так давно не було. Я знайшов собі роботу, тож почав частіше звати Катю посидіти з доньками. Я помітив, що вона швидко знайшла з дітьми спільну мову.

Виявилось, що у Каті рано не стало батьків, вони з молодшою сестрою жили в тітки з дядьком. У тих були свої маленькі діти, і довелося вчитися доглядати дітей. Я все більше прив’язувався до Каті, коли на вихідних її не було вдома, то почав сумувати навіть. А потім зрозумів, що просто не можу не думати про неї. Нарешті, коли я почав добре заробляти, ставши почуватися впевненіше і зізнався Каті, що вона мені подобається. Дівчина відповіла мені взаємністю. Тоді я сказав, що хотів би почати з нею зустрічатися, так і зародилося наше кохання. Зараз Катя моя дружина, вона вагітна і чекає на хлопчика. Незабаром у нашої сім’ї знову буде поповнення.

Коментарі Вимкнено до Після того, як не стало моєї дружини, я став жити лише заради моїх доньок і не думав про особисте життя, поки Катя не найнялася у нас нянькою