Поради

Ознаки того що твій друг не цінує тебе

У горі та смутку він навіть може іноді й підтримати – на словах. Його потай радують і бадьорять ваші невдачі. Він каже: «я ж тобі казав!». А в радості та успіху він сумний і роздратований. І намагається плеснути ложку дьогтю в бочку меду.

Є багато ознак хибного друга. Він забуває про невеликі борги і не дає грошей – мовляв, забув. А дрібничну послугу нагадуватиме і всім розповідатиме, як він дав вам пиріжок одного разу. Навіть пів пиріжка. І з вашим залицяльником або коханою хибний друг починає фліртувати та кокетувати…

Тримайтеся подалі від хибного друга. Щоб потім у степу хворим не залишитися і не благати допомогти – благати марно. Краще не йти поруч із такою людиною і в степу, і в житті.

Хибний друг використовує ваші знайомства та зв’язки без вашого відома.
І моментально починає дружити та спілкуватися з вашими старими друзями. Заявки в мережі їм розсилає та просить про щось або пропонує свої послуги.

Хибний друг обговорює вас за спиною.
Розповідає іншим про ваше особисте життя. “Випадково” вибовтує секрети, якими ви поділилися. А потім безневинно каже: ой, я випадково розповів! А хіба це не можна було говорити? Ну вибач!

Хибний друг жартує з вас при всіх.
Критикує за всіх. І додає: «це я по-дружньому!». Хибний друг розповідає вам гидоти, які про вас кажуть. Він їх особисто чув! Але чомусь не заперечив і не припинив…

Читайте також Ти кожен день за щось або за когось борешся.У тебе нема часу, щоб жити.

Хибний друг завжди виявляється страшенно зайнятий, коли потрібна його допомога.
Невідкладні справи на нього навалюються! Саме тоді, коли ви попросили допомогти. А ось про допомогу та участь помилковий друг просить постійно, не зважаючи на ваші ресурси. Вийми та поклади! Він не цінує ваш час, не шанує відпочинок. Він може зателефонувати о п’ятій ранку просто вилити душу. Або попросити грошей, хоча матеріально живе краще за вас. Або попросити підвезти, виконати брудну чи нудну роботу просто тому, що йому не хочеться платити. За виконану роботу поганий друг дякує спочатку, але ніколи не заплатить або не подякує навіть шоколадкою – ви ж друзі!

 

Коментарі Вимкнено до Ознаки того що твій друг не цінує тебе