Історії

Одного дня Антон дізнався, що його дружина і коханка ваітні. Хлопець не знав кого кинути, і з ким залишитись, і життя вирішило все по своєму.

Наталя вийшла з лікарні і попрямувала додому. Вона вже думала, як повідомить коханому новини. Вони домовилися зустрітись після занять. Наталя із села, приїхала до міста вчитися. Подруги покликали її до клубу, де вона ніколи в житті не була. Сиділа вона там у кутку, і до неї підійшов привабливий чоловік. То був Антон. Вони познайомилися, поговорили, потанцювали разом, а згодом обмінялися телефонами. Для Наталі  все було вперше.

Вона зустрічалася з Антоном місяць, і після цього тільки хлопець вмовив її покликати його до себе в гості. Вони провели разом ніч, а через деякий час вона дізналася, що він одружений. Антон сказав, що він у процесі розлучення, і вони скоро будуть разом. Ну, Наталя й подумала, що з усіма таке буває. Жили вони разом, тепер розходяться, нічого страшного в цьому нема. А зараз вона дізналася, що вaгітна, і не знала, чи зрадіє цьому факту її коханий.

Читайте також: Глуха дружина

Як тільки він приїхав до неї, вона одразу показала знімки узі. Він дивився і не знав, що й казати. Вона одразу відчула, що щось не так. Не такої реакції вона від нього чекала. А він розвернувся і вийшов із квартири. – Не залишай нас. Ти хотів, щоб ми створили сім’ю, і тепер у нас буде справжнісінька сім’я з дитиною. Але він вийшов, наче не слухав її слова. Він повернувся додому, а там дружина відчинила двері та повідомила чудову новину. Вона вaгітна. Вона шість років не могла завагітніти, а тепер і дружина завагітніла, і коханка. Не знаючи, що робити, Антон вийшов з дому.

Він їхав на великій швидкіості в нікуди. Не міг зрозуміти залишитися з дружиною чи коханкою. І ось він потрапив в аварію та лежав у лікарні десять днів. Ніхто його не відвідував. Після виписки він пішов додому, але його дружина вигнала. Тоді він пішов до Наталі, хоч і не хотів залишатися з нею.

Просто йти було нікуди. Вона його прийняла і нагодувала, але через кілька днів йому зателефонувала подруга дружини і повідомила, чи то дружина в лікарні лежить. Він одразу туди помчав. Виявилося, вона хоче позбавитися дитини, але лікар сказав, що її вагітність-чудо, і навряд чи вона ще раз зможе завагітніти. Він одразу помчав до дружини, обійняв її і вибачився. Насилу вона його вибачила, а Наталі він написав, що залишається з дружиною і відправив гроші, щоб вона позбулася дитини. Але дівчина вирішила народжувати, а потім відмовитись від дитини.

Вона залишила дитину в пологовому будинку, але її батьки, дізнавшись про це, одразу поїхали за онуком. — Помилки роблять усі. І що у цьому такого? Хіба ми дитину підняти не зможемо? – сказав їй батько.

Коментарі Вимкнено до Одного дня Антон дізнався, що його дружина і коханка ваітні. Хлопець не знав кого кинути, і з ким залишитись, і життя вирішило все по своєму.