Історії

Не знаю, що так вплинуло на Юрка — країна, інший менталітет чи просто відстані і роки

Нещодавно я повернувся зі Швейцарії, куди літав в гості до свого брата. Ми з Юрою були дуже дружні з дитинства, і вже в дорослому віці завжди допомагали одне одному. Три роки тому він переїхав до Швейцарії — міжнародна фірма, в якій брат почав працювати одразу після закінчення університету, запропонувала йому підвищення, за умови переїзду і роботи в центральному офісі. Житло надавали, пропозиція була дуже заманливою, і брат довго не роздумував

Відтоді ми трохи віддалилися, він час від часу запрошував мене в гості, але постійно не виходило — то на роботі завал, то мама хворіла і я не хотів залишати її саму. А тут випала нагода, і я полетів.

Я дуже чекав на зустріч з Юрою, тому що встиг скучити за ним, до того ж у Швейцарії я ще ніколи не був, цікаво було побачити нову країну, погуляти вулицями Берна. Але мої очікування не виправдалися.

Брат дуже змінився за ці роки, що ми не бачилися. Він не зустрів мене з літака і до його квартири я добирався самостійно, та коли зайшов, ми навіть не обійнялися. Юра потиснув мені руку, показав, що де знаходиться у квартирі і розказав, як дійти до найближчої кафешки, де можна пообідати. Я бути трохи збентежений такою прохологною зустріччю і запропонував брату пообідати разом і, можливо, прогулятися містом. Та він сказав, що вде обідав і має ще сьогодні тренування у спортзалі, тому скласти мені компанію не зможе. Надіслав повідомлення з переліком гарних місць, які радив відвідати у Берні — і так тому все.

Читайте також Якого партнера приваблює ваш знак Зодіаку

Перед тим, як вирушити у свою подорож, я читав дуже багато гарних вражень туристів, які бували у Швейцарії, але кажучи відверто, люди у столиці не виглядали дуже привітними. Складалося враження, що вони втомлені і роздратовані кількістю туристів. Офіціант у кав’ярні навіть не усмітнувся, коли я спробував з ним по-приятельськи пожартувати, та й звичайні перехожі були всі дуже серйозні і нещасливі. Хоча архітектура, парки, вигляд на ріку — все було дуже гарним.

Ввечері наступного дня до Юри прийшли його приятелі і замість того, щоб запросити мене провести час у компанії, вони майже не звертали увагу на мою присутність. Я зрозумів, що тільки заважаю і створюю незручності братові, тож взяв квиток на літак і повернувся додому набагато швидше, ніж планував.

Не знаю, що так вплинуло на Юрка — країна, інший менталітет чи просто відстані і роки, але від своєї відпустки закордоном я не отримав жодного задоволення і наврядчи ще колись захочу повернутися до Швейцарії.

Коментарі Вимкнено до Не знаю, що так вплинуло на Юрка — країна, інший менталітет чи просто відстані і роки