Поради

Не варто сидіти і, витягаючи шию, спостерігати за кимось із заздрісними думками

Є  персони, які спостерігають за нами і буквально чекають, щоб сталося у нас щось недобре. Спостерігають недоброзичливо. Може, хочуть чимось поживитися. Наприклад, зайняти місце на роботі. Або отримати щось, що нам належить. Або просто насолодитися видовищем нашого падіння, а потім це обговорити з іншими. І примовляти: “Я ж говорила, що вони розлучаться!”, “Я ж знав, що він розориться!”, “Ми були впевнені, що їх компанія завалиться, бізнес збанкрутує, машина розіб’ється!”… Ну, цікаво цим людям спостерігати за чужими нещастями. Так вони влаштовані.

У будь-якої успішної хоч в чомусь людини є така особа, яка від душі бажає їй невдач. Нехай спостерігають. Вчені проводили експеримент; листя, на які дивилися, довго не сохли і не жовтіли. Набагато довше, ніж нікому не цікаві листочки. Дивний факт!

Коли прем’єр-міністру Черчиллю стукнуло сімдесят, на ВВС створили спеціальну “ команду” – вісім редакторів пильно стежили за Черчиллем. Вони чекали, щоб негайно сповістити в новинах. Радіопередачі зробити, надрукувати некрологи. Напевно, багато заготовили заздалегідь. У разі нещастя ці видання першими повідомлять новину і піднімуть свої рейтинги на надзвичайну висоту!

Читайте також Найбільші зрадники за знаком зодіаку

Тим більше, Черчілль курив безперервно сигари, сьорбав коньяк і не займався спортом. Були підстави чекати …

Ну ось, Черчілль прожив до дев’яноста років. А з восьми членів “команди” жодного не залишилося.

Може, шкідливо сидіти, як стерв’ятник і чекати чужого нещастя? Може, недобра увага була корисною для енергійного Черчилля? І викликала бажання довше пожити, на зло ворогам? Але ось такий факт. Черчилль плідно прожив ще двадцять років. А ті, хто чекав його кінця – не прожили. Жоден з цієї “ команди” не пережив політика…

Так що не варто сидіти і, витягаючи шию, спостерігати за кимось із зрозумілою метою. Краще писати хороше. Говорити хороше. І жити довго і добре … своїм життям!

Коментарі Вимкнено до Не варто сидіти і, витягаючи шию, спостерігати за кимось із заздрісними думками