Історії

Не можу зрозуміти, чому свекри постійно пхають ніс у нашу сім’ю!

Зараз нашій донечці виповнився рочок. Чоловік стабільної роботи не має, заробіток залежить від замовлень. Вийти на роботу у мене немає можливості. Містечко у нас невеличка, ясельних груп немає, в садочок донечку можна віддати лише ближче до трьох років. У мене досить напружені відносини зі свекрами. Вони чомусь дуже полюбляють лізти в наше життя. Вмовляли нас, щоб ми жили всі разом, радію, що цього не трапилося. Завжди вважала, що кожна новоспечена сім’я повинна жити окремо від батьків. Після святкування дня появи внучки, вони наче прокинулися з глибокого сну.

Читайте також: У мене є чоловік, якого я люблю. Але з яким я буду коханкою

Починають злитися на мене, що я не хочу залишати донечку на них. Як вони собі це уявляють? Їй тільки виповнився рочок, вона дуже прив’язана до мене.

Почали нас все частіше відвідувати. Обурюються, бо ми більше не приїжджаємо до них на вихідні.

А сьогодні взагалі мене шокували розмовою. Сказали, що потрібно нашу донечку прописати у них, тому що мені потрібно виходити на роботу, бо грошей не вистачає, а у них там є в селі садочок. Я не знаю, що їм відповісти. Як я після роботи буду ще встигати заїжджати за донечкою в село? А на зовсім я її залишати там не хочу! Жодні гроші світу цього не варті. Хочу спробувати заробляти з дому. Але свекри говорять, що це марна трата часу.

Ще більше я буду переживати про те, що вони не будуть про неї турбуватися, як слід!

Є у мене один приклад: недавно ми були у свекрів в гостях. Мала захотіла в туалет і трішки пролилося на килим. Свекруха присіла біля плями і стала повторювати мені: «Ви зараз зберете речі, спокійно собі поїдете, а я повинна жити в цьому смороді?».!

Не можу зрозуміти, чому свекри постійно пхають ніс у нашу сім’ю! Їм не набагато більше ніж 50 років, нехай живуть для себе і насолоджуються спокоєм. Чекаю вашої підтримки та доброго слова!

Коментарі Вимкнено до Не можу зрозуміти, чому свекри постійно пхають ніс у нашу сім’ю!