Історії

Накинулась на мене з докорами прибиральниця одного з магазинів. 

Виявилось, що прибиральниця у торговому залі витирає підлогу, а я пройшов по тільки що помитій підлозі та залишив за собою багато бруду, бо топтався з однієї сторони вітрини до іншої. На вулиці була дуже погана погода, був сніг з дощем і звичайно, що я залишив брудні сліди за собою. Я справді не звернув уваги на те, що підлога ще мокра, але реакція прибиральниці мене вразила. Вона так кричала, ніби я прийшов до неї додому і пройшовся взутим по чистій підлозі та по білому килиму. Я відразу запитався у неї в чому проблема, хоча сам трохи розгубився.

— В чому діло, ти мене питаєш? – відповіла вона нaхaбно – В тому, що ти пройшовся по тільки що помитій підлозі! Думаєш так легко перемивати ці всі метри квадратні за кожним з вас!

— Я дуже перепрошую, пані, але це ваша робота, яку ви зобов’язані виконувати. І не підвищуйте на мене голос.

Мій характер та повага до жінок не дозволяли мені починати скандал. Хотів все вирішити спокійно.

Але вийшло все навпаки. Декілька жіночок, які знаходились недалеко і бачили ситуацію почали виказувати в мою сторону різні докори та почали захищати працівницю магазину.

Так, я міг обійти помиту підлогу, але суть в тому, що я не побачив та просто шукав потрібні продукти на полицях – це старався донести до прибиральниці, але все було марно. Настрій зіпсований, ще щось вибирати немає взагалі бажання. От і сходив за продуктами для вечері!

 

Вирішив я закінчувати цей цирк і сказав, що буду ходити там де хочу, а якщо їй щось не подобається, то нехай шукає іншу роботу! Це було грубо з моєї сторони, але розповідаю вам як воно було. Даремно я починав розмову з нею. Потрібно було перепросити та піти собі в інший відділ.

Коментарі Вимкнено до Накинулась на мене з докорами прибиральниця одного з магазинів.